Rozczarowanie zasięgiem i baterią w xperi x1

  • 1 Odpowiedzi
  • 3419 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Rozczarowanie zasięgiem i baterią w xperi x1
« dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:21:10 »
Witam serdecznie

jestem nowym użytkownikiem xperi x1, wcześniej miałem wizarda hermesa e650 i780, teraz przesiadłem się na sony ericssona i jestem niemiło zaskoczony. Aparat robi gorsze zdjęcia od wizarda, qwerty niewygodna (klawisze ciężko wchodziły już poprawiłem ale do ideału dużo jej brakuje). Dużo pisze smsów i maili a pisząc na qwerty zasłaniałem dłonią antene, dlatego ciągle mączył mnie brak zasięgu. Uporałem się z tym, narazie jest to w fazie testów, ale zasięg mam zaje... nawet w piwnicy, jeśli będe pewien że nie uszkodzi to telefonu opisze mój sposób na forum.

W związku z tym proszę o pomoc. Chciałem sprawić czy mój pomysł nie robi zwarcia na płycie głównej, dlatego potrzebuje programu ktory w ciągu doby będzie rejstrować pobierany prąd przez telefon. Wiem ze w wizardzie miałem coś takiego ale nie pamiętam nazwy?

Ponadto moja bateria już nie trzyma najlepiej (w porywach do jednego dnia), i jeśli ktoś posiada niepotrzebną sztukę to chętnie odkupie

*

Offline zupa9872

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TP2(t7385), HTC HD2, blackstone
Odp: Rozczarowanie zasięgiem i baterią w xperi x1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2012, 18:59:10 »
Co do baterii to najlepiej kupywac nową oryginalna..
zasieg to moze byc problem z radiem tzreba wgrac nowsze, troche zdolnosci i pracy:)