Kopiowanie kontaktów

  • 2 Odpowiedzi
  • 3556 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sp2sci

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S I9100, N7000, N7100, N8000, I9505, N9005,Gear
Kopiowanie kontaktów
« dnia: Lipiec 31, 2009, 16:24:54 »
Niech będzie dzień dobry.
Na dzień dobry pochwalę się że właśnie jestem szczęśliwym posiadaczem Xperii.

Mimo że poczytałem już trochę tematów, jest tego to nigdzie nie znalazłem mojego problemu.

Chodzi mi o to że na kompie mam zainstalowany Outlook Expres i ActiveSync nie widzi go :-(
na dodatek wszystkiego kopiując dane z P1i na outlooka - na innym kompie giną mi numery telefonów nie przypisane do żadnej komórki czyli np. telefon komórkowy, telefon praca itp.

Co można z tym zrobić?

Mam program MyPhoneExplorer i tam mozna ściągnąć kontakty do pliku *.vcf, ale Xperia nie może tego wciągnąć.

Jest na to jakaś rada?

Przez SIM nie nada bo mam mnóstwo info do kontaktów dopisanych i to mi ginie.

Pzdr

Mariusz
Ludzie marzą o aniołach, ja miałem jednego w ramionach...

*

Offline michael_13

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • MiChaeL_13
  • Sprzęt: SE W610, Samsung Omnia, Xperia X1, HTC HD2
Odp: Kopiowanie kontaktów
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2009, 20:34:21 »
A próbowałeś z  Office Outlook? (my phone explorer->vCard->Outlook->ActivSync->Xperie)
http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA101672681033.aspx Tu masz 60dniowego triala wiec wystarczy na przerzucenie.

Odp: Kopiowanie kontaktów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2009, 17:13:33 »
Albo mozesz wyeksportowac kontakty do CSV (czy to z MyPhoneExplorera czy juz z Outlook Expressa) i zastosowac trick opisany tu http://manish.wordpress.com/2008/11/14/importing-contacts-to-windows-mobile-without-ms-outlook/

Ja tak wlasnie z powodzeniem zrobilem i dziala ta metoda znakomicie (pamietam tylko, ze musialem po drodze plik CSV wyedytowac jeszcze tylko, byl tam jakis drobiazg, bodajze MyPhoneExplorer nie dal znaku nowego wiersza w ostatniej linijce i PIM Backup rzucal bledem, ale nie pamietam dokladnie).