Brak transcribera i phone pada

  • 10 Odpowiedzi
  • 1050 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak transcribera i phone pada
« dnia: Marzec 29, 2009, 21:08:38 »
witam, mam xperie z polskim jezykiem, lecz niestety nie ma tam ani transcribera ani phone pada.. ten transcriber ze strony microsoftu jest jakis lewy.. moze za stary (2003r), nie wiem, w kazdym razie w innym miejscu naciskam rysikiem, gdzie indziej rysuje. rowniez nie moge znalezc zadnego phone pada, sciagalem jakies od htc diamond, ale byly jakies bledy.. prosze o pomoc, skad sciagnac dzialajace caby..

nie chce zasmiecac forum i zakladac nowego watku, wiec jeszcze w tym temacie sie zapytam o jakis dobry programik do ustawiania klawiszy w xperii. ten systemowy pozwala tylko ustawic ten lewy i prawy.. wlasciwie to te dwa by mi wystarczyly, ale skolei maja bardzo maly wybor. nie mozna np ustawic bezposredniego wlaczenia pisania wiadomosci.. pomocy :) pozdrawiam

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2009, 21:35:50 »
ok.. transcriber juz znalazlem.. natomiast nie moge nigdzie wciaz znalezc klawiaturki takiej numerycznej... wszystko co sciagam (jakis z htc) nie dziala :( ma ktos dzialajacego caba?

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2009, 23:19:18 »
np w automapie jest podobna klawiaturka..

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2009, 01:47:03 »
znalazlem program podobny do takiego jaki mi jest potrzebny- cliquick. niestety literki sa na zlych klawiszach... czy naprawde nikt nie moze pomoc? przeciez taki program wydaje sie byc tak podstawowy, ze bardziej sie nie da!

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:37:05 »
O jaka "klawiaturke numeryczna" Ci chodzi? Masz na mysli dialpad, czy jakis dodatek/rozszerzenie do standardowych wersji klawiatur X1 w rodzaju FingerKeyboard?
Jestem jaki jestem :)

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2009, 15:14:30 »
chodzi mi o zwykla taka klawiaturke
1 2 3
4 5 6
7 8 9
* 0 #

na 1 jest .,?!1, na 2 mam a,b,c,2 na 3 mam d,e,f,3 itd... na 0 spacja, na * jakies symbole i na #shift...
tzn taka to by byla rewelacyjna, ale chociaz jak najbardziej podobna... poprostu taka widzialem w omni, taka jest (chyba) w touch pro... i wydaje mi sie, ze w standardowym robie od xperii tez byla, tylko ja mam polski ;/
Napisane: Kwiecień 01, 2009, 14:31:44
juz sobie poradzilem..
gdyby ktokolwiek potrzebowal:
http://www.megaupload.com/?d=9B6TGTD3

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2009, 15:17:12 »
Nadal nie jestem przekonany, ze wiem o co Ci chodzi, ale zakladajac, ze o klawiature dostepna z poziomu dialpada (keypad), sprawdz oryginalny dialer (dialpad) X1, ktory teoretycznie zawiera ja w sobie: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3208302&postcount=4. Teoretycznie, poniewaz nie sprawdzalem, ale czytajac XDA wyglada na to, ze tak wlasnie jest.
Jestem jaki jestem :)

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 17:59:54 »
teraz to ja Ciebie nie rozumiem .. ;] o co chodzi..
jak kupilem tel to mialem w ogole jakis wybrakowany rom, klawiaturki mialem do wyboru tylko 2, taka cala kwerty i taka z symbolami, obie malo praktyczne, bo maly wyswietlacz..

w kazdym razie problem juz zalatwiony
pozdr, dzieki za pomoc

*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2009, 05:21:57 »
Hej
Skoro problem załatwiony, mogłbyś podać rozwiązanie aby uniknąć następnych pytań o to samo

PS. Dalej nie mam pojęcia co chciałeś osiągnąć :P
Czy aby na pewno ?

Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:43:13 »

*

Offline siemien3540

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia X1 rom w fazie testowania
Odp: Brak transcribera i phone pada
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2009, 14:27:43 »
witam mateuszwdowiak możesz podać link skąd pobrałeś transcribera z góry dzięki za pomoc
siemien3540