jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?

  • 6 Odpowiedzi
  • 6034 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« dnia: Wrzesień 01, 2011, 20:48:07 »
Mam pytanie w jaki sposób zrobić by był android na x1 , bo już coś takiego widziałem ;)

Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2011, 12:42:47 »
swiniaa, wystarczy wpisać w google xperia x1 android i masz juz sporo wyników ;]
Więcej szczegółów znajdziesz na forum XDA-Developers

Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2011, 21:25:23 »
Mam pytanie w jaki sposób zrobić by był android na x1 , bo już coś takiego widziałem ;)

Zawsze (na chwilę obecną) będziesz miał Android i WM bo obecne rozwiazanie to Android uruchamiany z karty mikroSD po starcie Windowsa.

Można to zrobić ale nie oczekuj zbyt wiele nie nadaje się do  codziennego użytkowania, bateria ginie w oczach a w edycjach które sprawdzałem nawet  nie można naładować normalnie telefonu bo nie wykrywa USB. Trzeba zrestartować do Windowsa (ok1min) podłączyć ładowarkę i włączyć Androida (ok2min), taką czynność trzeba wykonywać dość często.

Jeżeli nie szkoda Ci czasu można się pobawić.


*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2011, 08:45:44 »
No to chyba jednak szkoda czasu .... a szkoda ze nikt nie potrafi tego naprawdę ogarnąć... ;))

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2011, 20:31:55 »
a na dzień dzisiejszy jak wygląda sprawa z androidem ;)  ?

Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2011, 10:48:48 »
Działa nawet dobrze, ale nadal ładować fona trza z poziomu WM. Daje link do działającej wersji, pod tym linkiem znajduje się także opis instalacji, więc każdy powinien sobie poradzić ARCDroid V4 [WITH TIMESCAPE + WIDGETS] [24/10/11]
Samsung SGH-E250-> HTC Blue Angel-> Sony Ericsson C902-> Sony Ericsson Xperia X1

Odp: jak zrobic windowsa oraz androida na x1 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2011, 07:38:49 »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1329379
Wygląda na to że jest pierwszy projekt z pełną instalacją androida, chociaż jak widać jest jeszcze kilka problemów do rozwiązania