Windows Mobile 6.1 i "wymagany kod autoryzacji" przy łączeniu z głośniczkiem BT

  • 3 Odpowiedzi
  • 3385 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Posiadam problem w postaci łączenia głośniczka bluetooth  telefonem z WM 6.1.
Telefon łączy się z urządzeniem, lecz nie odtwarza na nim muzyki. Więc ustawiam by urządzenie (głośniczek) był "bezpiecznym połączeniem" wchodząc w ustawienia no i tam to ustawiając.
Jednakże występuje pewien problem, mianowicie telefon pokazuje mi że głośniczek wymaga kodu autoryzacji - no i problem, nigdzie o takim nie jest napisane. Jeśli tego kodu nie wpisze, automatycznie telefon usuwa to urządzenie z zapisanych. Ustawienie w telefonie opcji by nie wymagał autoryzacji nic nie daje, gdyż to głośnik wymaga. Dopytywałem się pare razy o ten kod, ale nigdzie, dosłownie nigdzie o nim nic nie ma. Nie był to mój głośnik, jednak drażni mnie fakt, czemu inne telefony się z nim bez problemowo łączą a mój już nie. Jak chodzi o głośnik, jest to taka mała chińszczyzna, jeśli to jest bardzo ważne, mogę dopytać się o model. Nigdzie w sieci nic o tym nie ma. Google na słowo "Windows mobile" nie potrafi znaleźć ani jednego wyniku a nie jest na tyle łaskawy by o tym opisać. Znajduje wątki tylko z jednym słowem z pola wyszukiwania. Nawet po odpowiedniej konfiguracji (czyli użycia " czy +) nic rzecz jasna nie daje.
Mam nadzieję że w miarę dobrze opisałem problem.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
A probowales cztery / piec zer?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
A probowales cztery / piec zer?
Tudzież 1234(5)(6)?


Pozdrawiam,
Ł.O.

Wybaczcie za lekkie nieobecności.
jedyne co próbowałem to
123456
12345
012

Zakładając ten temat bardziej chciałem się dowiedzieć czy jednak na WM trzeba mieć "dodatkowy program" do "takich rzeczy".
Dowiedziałem się że jednak chyba nie, i po prostu powinienem wtedy kombinować z zerami.
Dzięki wielkie.