Jak wyłączyć całkowicie x800 ?

  • 4 Odpowiedzi
  • 3779 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak wyłączyć całkowicie x800 ?
« dnia: Wrzesień 26, 2011, 20:00:27 »
Witam   :ok: Kilka miesięcy temu zakupiłem na allegro x800 i jestem z niego bardzo zadowolony używam wifi ale głównie jako GPS jednak kiedy go wyłączam wyłącznikiem zasilanie z boku .x800 wyłącza się ale nie całkowicie i pożera przez to napięcie z akumulatorka bowiem wyłącza się tylko ekran ale jest jak by na czuwaniu bowiem po ponownym załączeniu bocznego przycisku załącza się ale ostatnie ustawienie a nie załącza się od początku .Co jest tu nie tak ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2011, 20:05:18 wysłana przez Gruca »

*

Offline domik

  • 18
Odp: Jak wyłączyć całkowicie x800 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2011, 20:29:00 »
x800 już tak ma :) jest fajna aplikacja  do wyłączania go a nazywa sie POWEROFF gdzieś na necie to znajdziesz :ok:

Odp: Jak wyłączyć całkowicie x800 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2011, 15:30:20 »
Dzięki znalazłem POWEROFF i zainstalowałem ale on wyłącza x800 podobnie jak przycisk zasilania czyli po włączeniu urządzenia szybciutko załącza się ostatni program przed wyłączenie .Czyli pozostaje wyciągać baterie na chwilkę i to załatwi wyłączenie całkowite .Troszku głupawe rozwiązanie ale tak będę robił .  :sleepy: Dzięki chyba że ma ktoś inne pomysły .

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Jak wyłączyć całkowicie x800 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:26:13 »
poszukaj programu psshutxp.cab
możesz go później podlinkować pod jakiś klawisz, np z lewej strony jest taki przycisk VOIP pod głośnością...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Jak wyłączyć całkowicie x800 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2011, 21:01:04 »
Witam   :ok: Kilka miesięcy temu zakupiłem na allegro x800 i jestem z niego bardzo zadowolony używam wifi ale głównie jako GPS jednak kiedy go wyłączam wyłącznikiem zasilanie z boku .x800 wyłącza się ale nie całkowicie i pożera przez to napięcie z akumulatorka bowiem wyłącza się tylko ekran ale jest jak by na czuwaniu bowiem po ponownym załączeniu bocznego przycisku załącza się ale ostatnie ustawienie a nie załącza się od początku .Co jest tu nie tak ?

Możesz go wyłączyć całkowicie przez chwilowe wyjecie baterii i tylko tak.
Żadne programiki nie pomogą.

Popełniłeś błąd kupując to urządzenie. Ja mam za darmo to niech sobie leży w szufladzie