Ankieta

Czy posiadasz, używasz jeszcze E-Ten'a ?

Tak
5 (50%)
Nie
3 (30%)
Mam, ale nie używam.
2 (20%)

Głosów w sumie: 10

E-Ten Kto go ma jeszcze?

  • 6 Odpowiedzi
  • 8284 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

E-Ten Kto go ma jeszcze?
« dnia: Marzec 13, 2013, 22:27:20 »
Hej, posiadam X800, wróciłem do niego po latach ;P z Nokii 5800.
Zaczęło mnie zastanawiać ile ludzi jeszcze tego używa?

Mym wyborem ku X800 był WM6 + MetaTrader do giełdy... :P A wodotryski w Samsungach Galaxy mnie nie podniecają :] więc wyciągnięty z szafki stary X800 ;]

Zacząłem się nad nim skupiać coraz bardziej, może nawet wezmę się za gotowanie.
Ale skupmy się jeszcze na ankiecie, kto go ma i kto go chętnie używa.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2013, 22:40:39 »
A wodotryski w Samsungach Galaxy mnie nie podniecają :]

Tu nie o wodotryski chodzi tylko o dobre bebechy i dobre wsparciew gotowanych romach :P Taki galaxy s ma układ wolfsona i gra bardzo fajnie do tego są najnowsze wersje andka na niego po za tym miedzy wm a androidem jest ogromna przepasc w codziennym użytku jak dla mnie, kiedyś się używało wm bo nie było nic ciekawego a ios to zamkniety system i wtedy strasznie drogii .

Ba zastanawiam się czy nie wrócić z 2rdzeniowego sensation do SGS ze względu na układ dźwiękowy i baterie jak i aparat...

*

Offline domik

  • 18
Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2013, 11:12:05 »
ja go jeszcze mam i ma sie dobrze :ok: czasem używam go jako drugiego telefonu ale też głównie do nawigacji, faktem jest że to już przestarzały telefon ale do nawigacji jest idealny. Szkoda że nie miał przynajmniej tych 128 mb ram. Ale cóż latka lecą i sprzęt sie starzeje. Teraz nie opłaca sie go już sprzedawać :mrgreen: pewnie już zostanie aż sie zepsuje :P

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2013, 15:09:43 »
7 maj 2013:
Mam, ale pewnie już niedługo. Głos przestaje czasami działać. Niekontakt mechaniczny - dotąd dało się wyleczyć mocniejszym uderzeniem bokiem przez dywan w podłogę, ale któryś raz będzie ostatnim  :sad: Do AM dalej się świetnie nadaje.

Modyfikacja 26 czerwiec 2013.
No cóż za 3 tygodnie koniec licencji AutoMapy, prognoza pogody już się nie aktualizuje. Więc przesiadłem się na Androida. Wydajnościowo różnica ogromna - łapanie fixa też (nowy smartfon obsługuje także satelity Glonassa i widzi typowo 20 satelitów z czego używa 10-15). X800 będzie leżeć jako awaryjna rezerwa nawigacyjna w bagażniku, chociaż bez cotygodniowej aktualizacji informacji GPS potrafił kiepsko działać nawet po złapaniu fixa,
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 13:12:17 wysłana przez wsz »

*

Offline domik

  • 18
Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2013, 18:09:52 »
Niestety w dzisiejszych czasach sprzęt bardzo szybko sie starzeje :undecided: etena nie ma sensu sprzedawać bo ciężko będzie znaleźć kupca i kokosów za niego sie nie dostanie. Był fajny jak go wprowadzili na rynek. Pozdrawiam ludzi co mają go jeszcze :mrgreen:

Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2015, 15:34:36 »
Ha. A ja go mam do dziś i nie mam innego telefonu. Rozważam zakup baterii, bo zawiesza się telefon przy dłuższej rozmowie. Mam go ze względu na putty, który muszę mieć pod ręką w każdej chwili.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: E-Ten Kto go ma jeszcze?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2015, 17:36:55 »
Mam go ze względu na putty, który muszę mieć pod ręką w każdej chwili.
Oczywiscie dobrze wiesz,  ze np. na Androida dobrych klientow SSH nie brakuje?


Pozdrawiam,
Ł.O.