X650 nie odbiera połączeń ani smsów

  • 1 Odpowiedzi
  • 2971 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

X650 nie odbiera połączeń ani smsów
« dnia: Październik 16, 2011, 22:51:50 »
Witam, widzę, że na tym subforum ruch już raczej ucichł, ale mam nadzieję, że ktoś do pomocy się znajdzie :)
Dopiero od tygodnia używam modelu X650 (jest to pożyczony telefon, "zastępczy"), lecz do tej pory opanowałem podstawowe funkcje i nie miałem takich problemów. Okazuje się, że od ponad doby nie dochodzą do mnie smsy ani połączenia - sam dokonywałem próby z innego telefonu. Ja sam jednak mogę z Etena dzwonić. Nie dostaję także żadnych powiadomień o nieodebranych połączeniach. Nie wiem, skąd się wziął problem - nie doszło do uszkodzenia mechanicznego, a ja sam w opcjach nie dokonywałem zmian. Raz zrobiłem tzw. 'hard reset', ale nie przyniosło to żadnych skutków. Proszę o szybką pomoc!

PS. Jeśli trzeba podać wersję oprogramowania, wgrać nowy ROM etc. - poproszę o dokładne instrukcje, gdyż nie posiadam instrukcji do telefonu.

*

Offline Piotr41

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BT620, 4700, Eten500, Eten650, AcerS200, SGS3
Odp: X650 nie odbiera połączeń ani smsów
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2011, 18:20:41 »
1. Glofiish X650 to nie telefon tylko PDA czyli osobisty organizer z wbudowanym modemem GPS do transmisji danych plusm mozliwosc wykonywania połaczeń głosowych.
2. Problem lezy po stronie operatora, a wzasadzie karty SIM która nie zawsze działa poprawnie z urządzeniami PDA/PNA i innymi tworami wyposazonymi w OS. Zwyczanie nalezy wymienic karte na nowszą lub prawidlową.