X600

  • 6 Odpowiedzi
  • 1250 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andmisz

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Glofiish X600, SD 2GB
X600
« dnia: Styczeń 09, 2008, 01:13:27 »
Witam

Mam pytanie. Od niedawna jestem posiadaczem X600. Generalnie zabawka jest super. Ma wszystko to co mi jest potrzebne.
Jest tylko jedne problem. Mianowicie zauważyłem coś takiego, iż co jakiś czas mi się włącza (co za tym idzie bateria się wyczerpuje), szuka sieci i jak znajdzie przechodzi w stan czuwania. W ten sposób wytrzymuje mi 2 dni (no może nie całe) co nie jest zadowalającym wynikiem. Czy ma ktoś patent  na wyeliminowanie tego błędu? Czy jest "COŚ" co pozwoli na to, że jak wyłączenie telefon przyciskiem z boku w stan czuwania i to tak zostanie?
Chciałbym go "zablokować" (tak jak telefon) i być pewnym, że nie działa w czasie np. transportu

Pozdrawiam

Andy

Dopóki walczysz, jesteś zwyciężcą.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: X600
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2008, 07:47:12 »
Normalnie dzialajacy pda, w tym przypadku Eten w momencie przejscia w stan czuwania tak zostaje. Wybudza go przychodzace polaczenie, sms itp. Twoja sytaucja nie jest normalna, albo masz cos z radiem, albo mieszkasz w miejscu w ktorym gubiony jest zasieg i szukany jest kolejny BTS.

*

Offline andmisz

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Glofiish X600, SD 2GB
Odp: X600
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:45:33 »
Dzwoniłem nawet do kolegi który zajmuje się ETEN-em na Polskę w firmie COMES i nie wie co to jest. To nie jest kwestia nadajnika. Dzieje mi się to nie tylko w domu. Idę do firmy siadam, kładę na biurko i patrzę a on co chwilę się włącza i potem zgodnie z ustawieniami wygasa.
Robiłem reset. Instalowałem od nowa i nic to nie dało.
Pytanie jest do wszystkich co mają X600. Może ktoś ma podobną sytuację?

Andy
Dopóki walczysz, jesteś zwyciężcą.

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: X600
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:57:53 »
Andy suma summarum... czeka Cię wizyta w serwisie - pod warunkiem, że masz ważną gwarancję. Tak jak napisał horde, to nie naturalne zachowanie sprzętu.
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: X600
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:55:50 »
Niekoniecznie, spróbuj tak:
start/settings/Personal/Phone/Network/ i tu w "Network selection" zmień wybór automatyczny na manual.
Następnie oczywiście na sztywno ustaw swoją sieć.

*

Offline andmisz

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Glofiish X600, SD 2GB
Odp: X600
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2008, 20:49:28 »
Sprzęt jest nówka. Kupiłem go 28 Grudnia tak więc mam gwarancję ale rozmawiałem z chłopakami z serwisu bo ich znam. Mówią, że jest to w miare nowy sprzęt i mają małe doświadczenie jeszcze z nim.
Ale mam pecha.
Ciekawe czy ktoś ma jeszcze X600? Może się odezwie?

Andy
Dopóki walczysz, jesteś zwyciężcą.

*

Offline andmisz

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Glofiish X600, SD 2GB
Odp: X600
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2008, 22:49:03 »
Dla wszystkich którzy mają ten sam problem !!!

Sprawa wygląda tak, że zrobiłem ponownie instalację wraz z dołączonym oprogramowaniem (chyba 5 ) i jedne z programów (nie wiem który:-) )
próbował się łączyć po EDGE.
Ciągle wywoływał jakąś transmisję.
Na razie wszystko jest OK. Mam nadzieję, iż jest to koniec moich problemów z X600

Pozdrawiam Clubowiczów

Andy
Dopóki walczysz, jesteś zwyciężcą.