X600 zawiecha podczas startu

  • 1 Odpowiedzi
  • 3019 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

X600 zawiecha podczas startu
« dnia: Marzec 17, 2010, 14:02:50 »
Mam X600 na romie 5.2 by Eric Will. Wszystko smigalo do wczoraj bardzo fajnie do momentu soft resetu telefornu, po resecie eten startuje pokauje sie pierwszy screen z info o ROM, potem drugi z wersja WM i na tym koniec, nie idzie nawet o krok dalej. Wyciagnalem z niego karte SD, karte GSM ciagle to samo. Musialem go zresetowac bo sie zaiwesil na Managerze Wireless podczas zalaczanie modulu GSM.
Chcialem zrobic cold reset i wgrac ustawienie domyslne ale kiedy ukauje mi sie menu i prosi o potwierdzenie czy chce wgrac ustawienia, naciskam przycis na klawiaturze, i nic sie nie dzieje, niby widze, ze odpowiedz YES sie poswietla na czarno ale po 6 sekundach pojawia sie pytanie na ekranie z domyslna odpowiedzia NO i po kolejnych 2 sekundach Eten przechodzi do bootowania systemu

dzieki z gory za pomoc

Artur

Połączone: Marzec 17, 2010, 14:05:46
Dobra juz pozamiatane

trzeba ten cholerny przycisk trzymac az do momentu uplywu czasu :-)
ale ze mnie baranek

pozdro
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 14:05:46 wysłana przez artur_ka »

Odp: X600 zawiecha podczas startu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2010, 09:02:03 »
witam ponownie, postanowilem odswierzyc troche temat.

niestety problemy z X600 nie ustaly po twardym resecie. urzadzenie jak juz wystartuje i zabootuje sie do OS to dziala przez jakis tydzien i po tygodniu jest juz tak zamulone ze trzeba je zrestartowac i tu sie zaczynaja schody,
czasem X600 sie restartuje bez problemu, bootuje OS i dziala, a czasem dochodzi do ekranu powitalnego i koniec w najgorszym przypadku widze tylko pierwszy screen z wersja OS'a i na tym koniec bootowania.
dzis wrzucilem mu ROM'a z tej stronki, ludzie sie wypowiadali bardzo pochlebnie o nich
http://www.eten-users.eu/index.php?showtopic=20393&st=0

Zrobilem mu tez slashowanie poprzez karte SD, niestety sytuacja sie nie poprawila, dalej widze tylkko pierwszy ekran

Flashowanie przebieglo bez zadnego problemu,  po restarcie zobaczylem tylko pierwszy ekran i na tym koniec. Obawiam sie, ze chyba urzadzenie mi sie "konczy" - ma ktos jakies lekarstwo na przypadlosc mojego X600 ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 09:04:38 wysłana przez artur_ka »