Problem z x610 po flashowaniu.

  • 2 Odpowiedzi
  • 3052 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z x610 po flashowaniu.
« dnia: Marzec 19, 2010, 17:50:24 »
Witam
Od nie dawna posiadam Glofiish x610, niestety poprzedni uzytkownik bawil sie nim troche i wgral na niego rom z x600.
Probowalem wrocic do roma x610 za pomoca zmiany hexow (problem z kompatybilnoscia wersji roma) i sie udalo, jednak po zrestartowaniu wyswietla mi sie teraz czarny ekran i nic wiecej. Bootloader uruchamia sie z lekko poprzestawianymi liniami tekstu. Romy wgrywam przez karte SD, bo przez kabel nie moze sie cos uruchomic ;/
Jesli ktos ma jakis pomysl na rozwiazanie tego problemu, z gory dzieki.

Pozdrawiam
Jinx

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Problem z x610 po flashowaniu.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2010, 23:21:47 »
Zanim oddasz Etena do serwisu lub użyjesz go jako przycisk do papieru,
ściągnij to: http://rapidshare.com/files/309893079/usbdl.rar
Windows XP
przygotuj oryginalny zhakowany plik temp.bin (opcją magicbyte w RomConfiguratorze)
Zabij procesy od ActiveSynch (Alt,Ctrl,Del) - wcescomm, wcesmgr
Uruchom ściągnięty program,

Wejdź w tryb bootloadera przytrzymując Power, Nagrywanie i rysik w dziurkę (puszczasz rysik, power i za chwilę nagrywanie)
To będzie wirtualne wejście w bootloadera i możesz nie zobaczyć reakcji na ekranie (zwróć uwagę na mryganie diod - czy coś się zmieniło)
Podłącz kabel USB i wgraj przygotowany plik.

Uwaga!!! jeśli urządzenie nie wejdzie w tryb bootloadera, to nie wgrasz romu tym sposobem.
Jednocześnie jeśli nie włączy się tryb bootloadera, to nie będziesz miał połączenia i będzie ci wyskakiwało okienko w stylu USB not connected!
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

*

Offline pawhe

  • 10
Odp: Problem z x610 po flashowaniu.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2010, 20:17:35 »
Ja mam taki sam problem wgrałem rom z eten x600 do  x650 pomocy!! Ten link do programu  nieaktualny.


Edit by BliSki
Zamieniam krzyk wielkimi literami na normalną pisownię.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 00:30:33 wysłana przez BliSki »