Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!

  • 5 Odpowiedzi
  • 3193 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« dnia: Grudzień 21, 2011, 18:46:04 »
Tak jak w temacie szukam spolszczenia do Etena X650.
A tu taka mała historia: Kupiłem Etena 5 dni temu z polskim menu, ale miałem problem z systemem ponieważ popracowałem na nim ok. 10 min i wariował (włączały się wibracje, zamazywał się ekran, nie dało go się wyłączyć nawet poprzez reset trzeba było wyciągnąć baterie. Dostałem podpowiedz że trzeba zrobić HARD RESET popatrzałem jak to się robi i wykonałem tę czynność lecz gdy Eten ponownie się włączył miał już menu po angielski i nie wiem co teraz zrobić. Proszę o pomoc

I jeszcze kto mi powie gdzie mogę kupić głośniczki do niego bo oba charczą...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 18:55:10 wysłana przez CIUT11 »

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2011, 18:17:21 »
Jaką masz wersję romu?
Tzn. jaki system operacyjny masz w swoim x650?

Na wm6.0 jest spolszczenie sunnysoft interwritepro
na wm6.1 i 6.5 nie ma spolszczenia ani polskiego romu

Na problem z harczącymi głośniczkami polecam sprawdzić czy masz zainstalowany odpowiedni radio rom (sterownik gsm) ModmUpdater pod x650

Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:57:00 »
mam 6.1 i miałem menu po polsku do hard resetu po nim język wrócił na angielski....

I jeden głośnik działa okej ten od muzyki i głośno mówiącego ten mały przy rozmowie słychać pierwsze słowo charcząco a potem już nic nie słychać,,,

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:14:57 »
no to niestety nie ma nakładki spolszczającej pod 6.1 na etena X650
możesz szukać pod inny model lub telefon (ale pod 6.1 i VGA, bo taki ekran masz w swoim X650)
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2012, 15:45:23 »
Dalej mam problem i brak czasu z powodu szkoły i pracy nic szybko nie mogę znaleźć do tego się na tym nie znam. Czy istnieje możliwość wgrania mi navigacji już do użytku i wgrania polskiego menu lub chociaż wysłania mi tych plików oraz opisania krok po kroku co mam zrobić ponieważ jestem zielony w tych rzeczach.. Może być odpłatnie byle by szybko i dobrze to zrobić... Proszę o pomoc CIUT11 będę naprawdę bardzo wdzięczny ;)

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Potrzebne spolszczenie Eten X650 !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2012, 14:58:39 »
Masz zainstalowany WM6.1 w wersji angielskiej więc jest to wszystko czego potrzebujesz aby zainstalować jakiś program do nawigacji. Jeśli potrzebujesz polskiego WMobile na swoim X650 to proponuję wgrać oryginalny rom od  producenta z wbudowanym spolszczeniem. Oczywiście będzie to WM6.0
Natomiast nawigację możesz wgrać sobie jaką chcesz: AutoMapę, TomToma, MapaMap lub inną działającą na WindowMobile

Nie podrzucę ci nic nowego jeśli odeślę cię do ugotowanych romów z eten-users
http://www.eten-users.eu/index.php?/forum/52-eten-glofiish-x600650/
Większość z nich jest o wiele szybsza i mniej pamięciożerna od romów producenckich.
Jeśli prześledzisz wątki o wgrywaniu romów:
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-dla-poczatkujacych-instalacja-romow-itp/
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-os-image-is-not-compatibile-oryginalny-plik-temp-dat/
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-wspolne-eten-i-acer-wszystkie-modele/
i nadal będziesz miał trudności z wgraniem, to postaram się coś podpowiedzieć.
Wybacz, ale ja również nie mam tyle czasu ile bym potrzebował i nie mogę za ciebie szukać romów, które ci będą odpowiadać,
tym bardziej, że nie mam i nie miałem X650. Jeśli jakaś "dobra dusza" podrzuci ci link do polskiego, sprawdzonego romu, to możesz go wgrać.

Uwaga,
Pamiętaj, że rom od X600 może uszkodzić (i uszkodzi) twojego X650 więc zwróć uwagę na opis pliku z romem zanim zaczniesz go wgrywać.


Połączone: Luty 19, 2012, 15:15:36
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 15:15:36 wysłana przez Kielich »
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...