Początki z glofiisf x600

  • 4 Odpowiedzi
  • 2963 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sweex

  • 3
  • Płeć: Kobieta
Początki z glofiisf x600
« dnia: Styczeń 29, 2010, 11:59:38 »
Witam!
mam od niedawna etana i jeszcze go nie rozszyfrowałam ponieważ jest w wersji angielskiej i nie wiem jak zmienić mu menu na polski,czy trzeba ściągnąć z netu polskie menu?jeśli tak to skąd? drugi mój problem to muzyka którą przesłałam bluetooth i teraz nie mogę usunąć(wyskakuje komunikat po ang.że -nastąpiło naruszenie zasad współużytkowania-Plik źródłowy lub docelowy mogą być używane).Czy ktoś wie coś na ten temat?dzięki z góry

*

Offline sweex

  • 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Początki z glofiisf x600
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2010, 23:27:48 »
tyle wyświetleń i nikt nie umi mi pomóc? :(

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Początki z glofiisf x600
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2010, 08:26:17 »
Jeżeli zależy Ci na polskim menu, to musiałabyś najlepiej zmienić ROM na "polski". Czy takowy jest dostępny to nie wiem. Co do nakładek na obecny ROM, to odradzam, bo strasznie spowalniają system.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Początki z glofiisf x600
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2010, 11:35:00 »
Również nie słyszałem o polskim ROMie do X600.
Co do muzyki - odpal jakiegoś task managera i zamknij wszystkie procesy związane z muzyką... tj jakiś Windows Media Player lub cokolwiek czego używasz do słuchania muzyki. Jak zapewne wiesz wciśnięcie "X" nie powoduje zamknięcia aplikacji, a jedynie jej "zminimalizowanie", a więc nadal działa w tle. Dlatego pewnie nie możesz usunąć pliku.

Co do nakładek - SPB mobile shell faktycznie ma polski język - dodatkowo świetnie wygląda. Co do zwalniania systemu to raczej nie o to chodzi. Głównym problemem jest pamięciożerność - tj. podczas użytkowania wolne jest jakieś 11-13MB - gdzie bez nakładki mamy tą wielkość w granicach 18-20MB.

*

Offline sweex

  • 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Początki z glofiisf x600
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2010, 23:52:14 »
wielkie dzięki  adekk bardzo mi pomogłeś ,faktycznie był ukryty aktywny  windows media już wszystko niechciane usunełam sobie .dzięki