Glofiish X600 - wady i problemy

  • 3 Odpowiedzi
  • 1110 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Glofiish X600 - wady i problemy
« dnia: Luty 16, 2008, 16:43:26 »
Witam wszystkich, chciałbym prosić użytkowników Glofiisha X600 o opinie na jego temat, opisanie jego wad i ewentualnych problemów, które go dręczą. Jeśli są użytkownicy którzy korzystali już z gwarancji to ciekaw bym był ich opinii na temat skuteczności i czasu napraw serwisowych.

*

Offline burz

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Glofiish X600 - wady i problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2008, 20:39:54 »
Mój pierwszy x600 wysiadł (ekran zrobił się biały) po kilku godzinach, sklep Softon wymienił na nowy bez słowa, oczywiście koszty kuriera biorąc na siebie (pochwała!).
Obecną sztukę męczę kolejny tydzień i nadal mnie fascynuje. Piękna zabawka.

Problemów w zasadzie nie stwierdziłem. Raz po SR z włączonym telefonem miałem problem z uruchomieniem GSM, musiałem wyjąć baterię i po kilku resetach eten zaskoczył. Obecnir SR robię PO wyłączeniu wszystkich modułów komunikacyjnych i problemów nie mam.

Wady: ekran mógłby być bardziej przyjazny jeśli chodzi o jakość wyświetlania pod różnymi kątami oglądania. Podobno x500 jest pod tym względem lepszy, ale powtarzam co przeczytałem w sieci, bo sam nie widziałem.
Nadal czekam na dedykowany uchwyt samochodowy, ma być w sprzedaży na początku marca. Uważam, że to skandal, skoro x600 jest w ofercie od końca poprzedniego roku.

Moje dotychczasowe wydatki związane z x600:
Dokupiłem soft (SpbBackup oraz VGAkey - obie aplikacje uważam za niezbędne i warte tych w sumie 70 zł), a także ładowarkę samochodową... motoroli (jest OK) za 30 zł. A na dzień dobry zaaplikowałem na ekran folię Brando, 35 zł.

Sumując: OK:)

--
ps. oczywiście mam wgrany nowy ROM
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 20:48:14 wysłana przez burz »

*

Offline djcarol

  • *
  • 58
  • Sprzęt: Eten X600 | Acer F900 | HTC Trophy | HTC 8S
Odp: Glofiish X600 - wady i problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2008, 08:54:27 »
Witam,

Sprzet posiadam od grudnia, niestety nie trafilem, poniewaz najprawdopodobniej ma jakas wade hardwareowa, juz po raz 3ci w serwisie (czas oczekiwania na usluge ok. 3 tyg. - wysylany bezposrednio do dystrybutora), opis watku:

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=86518.0

Ale generalnie poza ta usterka jako takich wad nie ma - naprawde ladne urzadzenie, brakuje ekranu VGA i 128 MB ramu, ale generalnie za te pieniadze nie wymienilbym na nic innego.

Podsumowanie ...hmm..pomimo moich dotychczasowych doswiadczen polecam!

*

Offline mikeghost

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN X600
Odp: Glofiish X600 - wady i problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2008, 08:57:54 »
Z moim też wszystko w porządku, oprócz tego że 2 razy (mam go prawie 3 m-ce) sam mi się wyłączył pomimo naładowanej baterii.