Blokada klawiszy, ekranu

  • 5 Odpowiedzi
  • 1894 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blokada klawiszy, ekranu
« dnia: Grudzień 13, 2008, 20:06:24 »
Witam. Jesten nowy na forum i mam pytanie:). Jak zablokować klawiaturę, ekran, chodzi mi o to zebym jak np dostane smsa nie podswietlal mi sie ekran od razu tylko jak w telelfonach cos takiego ze blokada klawiszy i jak odblokuje dopiero przeczytam smsa. mam etene x500+. dzieki za odpowiedz i pozdrawiam!

I czy sa jakies sposoby aby dzialal szybciej eten? dziala szybko ale moze cos zbednego da sie wywalic:) :ok:

*

Offline sowa610

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung Galaxsy S II AutoMapa Android EU
Odp: Blokada klawiszy, ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2008, 20:22:10 »
W załączniku masz program do blokownia klawiszy i wygaszania podświetlenia.
Zainstalować na pamięci urządzenia wykonać miękki reset i w ustawieniach skonfigurować blokowanie.
Powodzenia.

Odp: Blokada klawiszy, ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2008, 21:00:40 »
miękki reset tzn?:). i jak mozesz to podaj mi link do kodekow i jakiegos dobrego playera do filmow. i jak masz to jeszcze jakis do przerabiania filmow z pca na pda:).pozdrowka :ok:

*

Offline sowa610

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung Galaxsy S II AutoMapa Android EU
Odp: Blokada klawiszy, ekranu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2008, 21:17:44 »
Miękki reset to znaczy na prawym boku jest otworek i tam należy nacisnąć patyczkiem.
Nie mam kodeków do filmów. Filmy oglądam na dużym ekranie, a Eten służy mi jako telefon, nawigacja i do pracy.
Proponuję poczytać trochę na forum na pewno znajdziesz tam wszystko co dotyczy Etena.

Odp: Blokada klawiszy, ekranu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2008, 21:44:28 »
dzieki za pomoc.pozdrowka:). a jakiej nawigacji uzywasz?bo ja mma auto mape ale kumepl ma mobile navigon i tez fajnie dziala:)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Blokada klawiszy, ekranu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2008, 10:39:40 »
Bartekpsp, staraj się trzymać jednego tematu a nie poruszać trzy sprawy w jednym wątku.
Ponadto o tym co pytasz już pisaliśmy nie raz. Poszukaj tylko w starych wątkach.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.