Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??

  • 7 Odpowiedzi
  • 25480 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:03:46 »
Witam , tak jak w temacie... slyszalem ze mozna wgrać soft ktory sciaga nam simlocka, czy to prawda ?? Moja X10 pracuje w 02 ireland

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2010, 22:57:27 »
Z tego co wiem to simlock jest niezalezny od softu.

*

Offline dwf

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2010, 00:19:32 »
Nie ma możliwości ściągnięcia za free, masz telefon z wyższej półki to trzeba płacić, pozostaje Ci generowanie kodu, pójście do operatora lub do serwisu, jednego z lepszych, niektórzy nie mają dostępu do zdejmowania pomimo, że mają sprzęt. Po prostu możliwość ściągnięcia simlocka z X10 nie jest dla każdego przeciętnego serwisanta :)

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 12:54:06 wysłana przez dwf »

*

Offline robdevil

  • 6
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2010, 16:40:54 »
Witam , tak jak w temacie... slyszalem ze mozna wgrać soft ktory sciaga nam simlocka, czy to prawda ?? Moja X10 pracuje w 02 ireland

No to jestes lucky O2 nie zaklada simlocka!!!

*

Offline Sonnyx

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson E10i
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2010, 13:57:52 »
Z tego co wiem to simlock jest niezalezny od softu.

niestety nie masz racji, w każdym sonym ericssonie wystarczy zainstalować soft ogólny żeby nie mieć sim locka

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2010, 13:59:10 »
sprawdziłeś? Nie było by kodów do kupienia za 130 zł na allegro gdyby tak było. X10 to nie dowolny SonyEricsson z niższej półki serii C/W...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2010, 22:48:57 »
X10 kodem możesz odblokować ale to zależy czy masz zablokowany licznik czy też nie, pewien forumowicz tego nie wiedział i źle się to skończyło
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

Odp: Simlock X10 - czy jest możliwość ściągnięcia za free??
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2010, 17:58:14 »
Może ja się wypowiem na temat sim- locka w tym telefonie, bo chyba wiem najwięcej na ten temat.
X10 można odblokować tylko i wyłącznie KODEM!!! W żaden inny sposób nie ma możliwości tego zrobić, wiec nie słuchaj, że wystarczy zmienić soft, bo to bzdury. Co do Licznika, na wpisanie kodu masz 5 prób, jeśli źle wpiszesz od 5 razy to możesz zapomnieć o odblokowaniu telefonu. Zeby sprawdzić licznik naciskasz odpowiednią kombinację klawiszy.
piotrkovski jeśli chodzi Ci o mnie, to problem w moim przypadku nie polegał na zablokowanym liczniku ( licznik sprawdzałem przed wprowadzeniem kodu i miałem 5 prób do wykorzystania) , a na niewłaściwej kolejności przeprowadzania operacji zdejmowania sim-locka ( zła instrukcja ściągania blokady przekazana przez "serwis" ) I co ? Dzieki tejze złej instrukcji miałem ładny biały przycisk do papieru ( padła płyta główna ) ...
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke