WP7 słuchawki

  • 2 Odpowiedzi
  • 2095 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WP7 słuchawki
« dnia: Styczeń 20, 2012, 12:48:36 »
Witam
Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc spróbuje tutaj. Niedawno kupiłem HD2 i wrzuciłem WP7, wszystko ładnie pięknie śmiga, ale po przesiadce z 5800XM po podłączeniu słuchawek i odtworzeniu pierwszej lepszej mp3 na max głośności myślałem że uszy mi pękną, takich wysokich tonów się nie spodziewałem, nie miałem takiego problemu w nokii, zauważyłem że nie ma żadnego korektora w WP7 ;/ (TRAGEDIA!) zapewne tak źle grają wszystkie HTC, ale zastanawiam się czy jest możliwość polepszenia jakości odtwarzanych mp3 na słuchawkach, widziałem że na androida są korektory dźwięku, ale andek jakoś kojarzy mi się z przycięciami. Czy zmiana słuchawek może poprawić jakość basu itp ? Możecie mi polecić jakieś słuchawki ? Jeżeli słuchawki nic nie dadzą wrzucę andka i będę się bawił korektorami zawsze coś.
To jakie słuchawki polecacie ?

*

Offline grek2000

  • *
  • 71
  • HTC HD2
  • Sprzęt: HD2
Odp: WP7 słuchawki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2012, 03:49:38 »
TAK U MNIE TEZ TEN DŹWIĘK FIKSUJE.
MYŚLĘ ŻE TO SPRAWA KODEKÓW .
LUB STERÓW W ROMIE.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 03:51:34 wysłana przez grek2000 »

Odp: WP7 słuchawki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2012, 17:35:42 »
Witam
Wiesz co, miałem HD2 z windowsem później działałem na androidzie z karty i do tego miałem słuchawki Motoroli S9 HD i dziwięk i w jednym i drugim systemie był bardzo dobry. Bas miękki i wysokie takie jak powinny być a nie piszczałki. Teraz na HTC EVO 3D mam dalej słuchawki te same i dzwięk jest super. Nie wiem skąd masz takie złe myśli o androidzie. Polecam Ci z czystym sumieniem te słuchawki.