Wgrać cokolwiek

  • 13 Odpowiedzi
  • 5789 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Wgrać cokolwiek
« dnia: Luty 10, 2011, 22:14:39 »
jednak skusiłem się na WP7... ale jak to zwykle z nowościami bywa, mam problem...

zainstalowałem -XBmod-WP7-V1.03- piszę iż ma wbudowany jailbrake "Built-in ChevronWP7 jailbreak." i tyle mojej wiedzy w tym temacie... szukałem, lecz nie znalazłem, jak cokolwiek wrzucić i zainstalować na tej platformie?

Gdy chce ściągnąć coklolwiek (nawet darmowe extras) wywala komunikat " Ooops you've reached the storage limit on your phone. Go free up some space, then try again" :/

Chciałbym wrzucić sobie grę "twin blades" ale... 1. Skąd ją pobrać? 2. Jak wrzucić plik .xap i zainstalować...


rozumiem że ten wbudowany jailbrake powinien mi pozwolić na to... ale ostatnio na forum zrobił się taki hałas... że nie ma nic tutoriali, jak to zrobić.. i to nie jest temat do WP7 ogolne, bo tyczy się konkretnie naszych fonów...

Zrobiłem jak w poradniku z fonu przenośną pamięć, ale nie widzi plików(wiem norma).

jak zrobić cokolwiek z tą kartą pamięci w fonie... jaką kolwiek aplikacje zainstalować :/
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2011, 22:40:00 »
Jaką karte tam masz? Chodzi mi o wielkość.
Testowo włożyłem za 1 razem 512 i mialem to samo. Przy 4 GB wszystko działa.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2011, 22:47:45 »
2GB Sandisk, dawana z fonem... nawet jej nie formatował fon... z tego co widzę :/ hm... jest możliwość zrobić to z poziomu telefonu? czy powinno stać się to automatycznie?
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline mnop

  • 20
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2011, 22:53:18 »
aby sformatować z poziomu telefonu trzeba wcisnąć jakąś kombinację przycisków - kamery, głośności i jeszcze jakiś - próbowałem i niestety się nie da

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2011, 22:56:35 »
to jakiś pomysł aby formatować? czy powinno to nastąpić automatycznie po włożeniu karty do fonu?
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 00:24:07 »
Trzeba wgrywac WP7 z karta w urzadzeniu a nie pozniej wtykac :P  Ludzie pamietajcie ze typowy Wp7 fon nie ma slotu na karte tylko pamiec wbudowana (znaczy chyba nawet maja karty tylo gdzies pod obudowa na stale :D) stad musisz wlozyc karte i dopiero wgrywac WP7. W trakcie uruchamiania on sobie karte pod siebie sformatuje.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2011, 00:26:40 »
tak też się domyśliłem :) i tak też uczynię, a później normalnie można jak tutaj w tutku http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=916478 wrzucać aplikacje ? (tzn bez wysyłania na mail, bo wbudowane) ale normalnie daje rade aplikacje wrzucać? i jakby ktoś się podzielił linkiem, czy czymś na PW (wiem że oficjalnie nie wolno,ale zaryzykuje bo warto) grą TwinBlades? bo nie mogę nigdzie w MP znaleźć
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 00:29:24 wysłana przez BigStar »
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline waspinator

  • 46
  • Sprzęt: HTC HD2 -> HTC Sensation XE  :)
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2011, 07:18:19 »
Trzeba wgrywac WP7 z karta w urzadzeniu a nie pozniej wtykac :P  Ludzie pamietajcie ze typowy Wp7 fon nie ma slotu na karte tylko pamiec wbudowana (znaczy chyba nawet maja karty tylo gdzies pod obudowa na stale :D) stad musisz wlozyc karte i dopiero wgrywac WP7. W trakcie uruchamiania on sobie karte pod siebie sformatuje.

Góano prawda... instalujesz system, wkladasz karte, a potem setings -> about -> reset your phone
htc sie restartuje, przywraca ustawienia fabryczne, przy okazji formatujac tez karte pamieci

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2011, 10:36:39 »
waspinator
uważaj na słownictwo - regulamin

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2011, 11:05:22 »
a przy unlocku Chevronem wywala mi "connect the devis with cable" "or run zune". Pomimo iż odpalone i podłączone, Sdk jest :/ nie działa, jakieś pomysły, resetowałem kompa, (wgrałem na fon certfikat)

Dobra doszedłem co było nie tak... wina karty :/ 2Gb, sandisck tyle ze nie ma "H" :D czyli i telefon głupiał przez nią, Kingston 2GB z magicznym "H" załatwił sprawe, ale strasznie wolno się wszystko instaluje, jednak... będę musiał większą pojemność mu wrzucić, min 4 Gb, tylko traf teraz w kartę :)

Ogólna przyczyna, Karta... a z objawów wynikało że to wina kompa, pomogło Reset z about, wielkie dzięki waspinator, jednak jak już nadmienił admin, na przyszłość nie trzeba się wyrażać :) myślę że jesteśmy dorosłymi ludźmi w końcu :)

Połączone: [time]Luty 12, 2011, 00:51:22[/time]
Dodam pytanie jeszcze, Jak wrzucać .pda? adobe niby jest, ale jak wrzucić plik?
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 01:01:28 wysłana przez BigStar »
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline waspinator

  • 46
  • Sprzęt: HTC HD2 -> HTC Sensation XE  :)
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2011, 07:45:14 »

Połączone: [time]Luty 12, 2011, 00:51:22[/time]
Dodam pytanie jeszcze, Jak wrzucać .pda? adobe niby jest, ale jak wrzucić plik?
Co do adobe to wydaje mi się że bedą to pliki *.pdf a nie *.pda  :mysli:
najprostrza metodą ktora mi przychodzi do glowy na przesłanie sobie jakiegokolwiek dziwnego pliku jest wysłanie go sobie samemu na maila (tak jak to było z certyfikatem) :P

*

Offline NarSan

  • ****
  • 580
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2011, 16:48:19 »
a przy unlocku Chevronem wywala mi "connect the devis with cable" "or run zune". Pomimo iż odpalone i podłączone, Sdk jest :/ nie działa, jakieś pomysły, resetowałem kompa, (wgrałem na fon certfikat)

Dobra doszedłem co było nie tak... wina karty :/ 2Gb, sandisck tyle ze nie ma "H" :D czyli i telefon głupiał przez nią, Kingston 2GB z magicznym "H" załatwił sprawe, ale strasznie wolno się wszystko instaluje, jednak... będę musiał większą pojemność mu wrzucić, min 4 Gb, tylko traf teraz w kartę :)

Ogólna przyczyna, Karta... a z objawów wynikało że to wina kompa, pomogło Reset z about, wielkie dzięki waspinator, jednak jak już nadmienił admin, na przyszłość nie trzeba się wyrażać :) myślę że jesteśmy dorosłymi ludźmi w końcu :)

Połączone: [time]Luty 12, 2011, 00:51:22[/time]
Dodam pytanie jeszcze, Jak wrzucać .pda? adobe niby jest, ale jak wrzucić plik?

mam takie same objawy...
czyli co - karta od HTC działa, ale trzeba wykonać reset?
HTC HD2
ROM: 3.14 WWE
RADIO: 2.15.50.14
PROTOCOL: 15.42.40.11U

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2011, 00:14:36 »
wrzuć kartę na kompa, jeśli ją widzi normalnie, to format z about... jeśli po tym formacie widzi ją dalej normalnie... to Sorry Batory, inna karta

.pdf :) mała literówka, no o wysłaniu pomyślałem w 1 kolejności, myślałem że może jest inny sposób

Kolejne pytanie, co ma tak właściwie ten "live" wspólnego z WP7... Ok mam klucz, aktywowałem konto, zrobiłem avatara... i już :/ po instalowałem sobie gry przez Chevrona, Pocket god, harvest, Twin blades... i tyle... pograć mogę, ale, jak chce sprawdzić leaderboard, czy achivmenty, to mi woła że muszę być zalogowany na live... a jestem, i moje achivmenty nie dopisują się do konta... jakieś pomysły? Czy to może być wina tego że wgrywane były chevronem? niby mam jakies update tych gier, właśnie lecą, może to pomoże.

Update d*pa... błąd "c101a7d4" czyli z tego co czytałem "you don't own the application " i nie wiem co dalej :/, ktoś sie bawił w update gier wgranych chevronem? Jak bym wiedział czy komuś się udało, to bym przeinstalował (ponoć pomaga :/ tylko że to co znalazłem tyczy się aplikacji Free :/ ) Proszę o szybką odpowiedź
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2011, 11:08:28 wysłana przez BigStar »
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wgrać cokolwiek
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2011, 12:25:32 »
[gmod]Do kolegi NarSan - przestań spamować tym postem o karcie - koledzy naliczyli już chyba 5 takich postów. Kolejny taki i dostajesz warn.[/gmod]
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G