Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...

  • 5 Odpowiedzi
  • 4729 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« dnia: Styczeń 27, 2011, 16:17:35 »
Witam
Oglądałem wiele poradników, czytałem wiele tutoriali, ale nie udało mi się do tego dojść jak zainstalować WP7 na Leonie.
Mój angielski jest porażką, i nie mogę wszystkiego rozszyfrować co piszą na XDA, a zabawa z translatorem to nie lada wyzwanie.
Mam podstawową wiedzę na temat flashowania HD2 jeśli chodzi o WM ale z WP7 nie mogę sobie poradzić.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł opisać w paru punktach, co mam pobrać i w jakiej kolejności instalować.
Myślę że nie tylko mi przyda się ten temat, ale również innym którzy chcieli by się pobawić WP7.

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:14:03 »
Witam
Oglądałem wiele poradników, czytałem wiele tutoriali, ale nie udało mi się do tego dojść jak zainstalować WP7 na Leonie.
Mój angielski jest porażką, i nie mogę wszystkiego rozszyfrować co piszą na XDA, a zabawa z translatorem to nie lada wyzwanie.
Mam podstawową wiedzę na temat flashowania HD2 jeśli chodzi o WM ale z WP7 nie mogę sobie poradzić.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł opisać w paru punktach, co mam pobrać i w jakiej kolejności instalować.
Myślę że nie tylko mi przyda się ten temat, ale również innym którzy chcieli by się pobawić WP7.

powinieneś zacząć od polskiego, czyli najpierw poczytaj po polsku co tu masz napisane lub obejrzyj co pokazują filmy a potem zakładaj nowe wątki.
rozumiem że jesteś nowy, ale to nie zwalnia Cię z czytania zapisanych tu już informacji.

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2011, 20:41:02 »
Instalacja WP7 jest banalna, instaluje się go tak samo jak androida. Poczytaj tutoriale o instalacji andka, zrób tak samo tylko używając właściwego bootloadera.

*

Offline daruld

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2;Sensation,Desire,One,Galaxy Note 3,4,8,10+
Odp: Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:13:26 »
Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...   no rzeczywiście o instalacji takiego systemu NIC nie ma  :E  :wink: (wiem: czepiam się)
 ale tutorial o instalacji i aktywacji Windows Phone 7 jest  i to dosyć jasny :   
   instalacja:
          http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/faq1/   - tak samo jak android w nand (całość jest ważna i w poscie 2 pkt A/ II jest mowa że dotyczy również WP7)   
  i dalsze kroki:
                                               http://pdaclub.pl/forum/wp7-w-leo/(tutorial)-konfiguracja-oraz-aktywacja-wp7/   
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 10:41:25 wysłana przez daruld »
Samsung Omnia też był :)) i sprzętu tyle że nie sposób wymienić w sekcji "Sprzęt" he he

*

Offline m4ro7

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gang Bang
  • Sprzęt: HTC One
Odp: Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2011, 22:57:01 »
polecam także bardzo fajny poradnik tutaj:
http://[ciach]/337/windows-phone-7-na-htc-hd2/

Odp: Instalacja Wondows Phone 7 na HD2...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2011, 13:14:31 »
dobra.
Udało mi się zainstalować WP7 na moim HD2.
Ale mam parę pytań...
Jak mogę używać karty pamięci? Jest jakiś menadżer plików czy coś?
Co mi daje odblokowanie WP7?