[WP7] WP7 w Leo

  • 68 Odpowiedzi
  • 29179 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2010, 00:24:59 »
THX, ale  nie wiem co napisać. Czy, że to dobrze, czy źle :mysli: Co nie zmienia faktu,  że THX.
Masz rację z tym co poniżej napisałeś więc edytuję. IMO jest to kolejny ROM 3.14 z dodanymi "elementami" (za duże słowo) skórkami od WP7. Zgodnie z tym co pisze autor to jest to zwyczajny ROM na bazie 3.14 WM 6.5.X z wywalonym Sense i Titanium oraz odblokowanym RAM-em.
Cytuj
Overview:
- no Sense
- no titanium
- CE OS multibuild
- Base ROM: 3.14
- Based on WM 6.5.X (Lower Icons)
- Opera 9.7.36032
- Activated 576 MB RAM
- No Radio Included (use your own)
Jak dla mnie instalowanie ROM-u tylko z jakimś dodanym badziewiem to porażka. IMO żeby się tylko pobawić z WP7 to sobie można *.cab-a zaintsalować, a nie stawiać cały system.
BTW
Twój wpis ten poniżej oprócz zwrócenia mi uwagi wnosi do wątku tyle samo co mój przed edycją. Więc albo nie komentuj, albo komentuj przy okazji pisania postu coś wnoszącego do tematu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 11:34:13 wysłana przez Budniu »

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 06, 2010, 09:24:32 »
Nie wiem co jest większą porażka instalowanie ROMu z nakładką i użytkowanie go jako podpicowanego WM 6.5, czy kombinowanie z Androidem z karty...
Jedno potrafię zrozumieć to to, że ludzie instalują androida z karty i już nie używaja na Leo WinMo, popieram i jestem obiema rękami na TAK !
Każde podejście do utrzymania i korzystania z dwóch systemów wiąże sie z notorycznym grzebaniem, przywracaniem daty, czasu,  plików, nawet smsy z przed dwóch dni pokazuje jako nowe i nie odebrane, o stabilności i zużyciu baterii nie wspomnę... porażka? Ale to oczywiście jest to wina niestabilnego wm, no bo gdzież by android mógł takie spustoszenie w jakimś "podłym" systemie zrobić...

Jasne ze jest faq, solucje, opisy i wydzielony dział dla androida, tylko kto qrna ma na to czas ?  nie lepiej zainstalować w/g gustu jeden wm drugi droida i nie jeżdzic po sobie ?
Jakim prawem krytykuje się kto jaką ma mieć nakładkę na systemie ?
To że jest w temacie wp7 to co najwyżej offtopic...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:25:55 »
@Kirucha
i tu się z Tobą w pełni zgadzam :-)

od czasu ustabilizowania android'a w ogóle nie używam winmo, czyli przestałem aktualizować rom winmo, jedynie radyjko podbijam
nie wnikam w kontakty, smsy i aplikacje winmo - wyłączyłem nawet start sense w romie energy aby szybciej android wstawał
życie w dwóch światach nie ma sensu
nawet historię smsów i dzwonienia wrzucam na kalendarz google i nie muszę tego backupować
nie zmieniłem jeszcze romu windows na całkiem goły ponieważ nie potrzebuję na razie tej części pamięci nand jaka pozostaje po winmo
posiedzę nad winmo jeszcze tylko po to, aby kontakty mi się przez google synchronizowały
ale rom z winmo zamierzam zostawić i po przejściu na androida w nand
nie ma to jak dual boot

a tu się nie zgadzam, albo raczej mam wątpliwość po co wyciągasz ten wątek :-)
nie wiem po co tak zarzucasz "android'owcom", że odcinają się od błędów androida zrzucając je na winmo
pokaż mi proszę to jeżdżenie, bo ja tu częściej ciebie widzę jeżdżącego :-)
jeżdżeniem nie jest czyjeś zdanie, że woli android'a albo winmo ponad tym drugim

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 06, 2010, 12:28:40 »
@lemar123
wystarczy ze czytam dział android w leo, nie bądź hipokrytą :D pełno tam jest zwrotów ze wm jest bee, a droid cacy, w/g mnie aż się cisnie na usta stare "indiańskie" przysłowie, "zapomniał wół jak cielęciem był"
Żeby nie offtopować bo nas zaraz vonski przegoni :) Za dużo jak dla mnie do ogarnięcia w androidzie z karty, zwyczajnie nie mam na to czasu, potrzebuje cos co działa i nie sprawia tylu klopotów w przechodzeniu z jednego systemu na drugi... Jak na razie cienko to widze :(

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 06, 2010, 14:24:32 »
@lemar123
wystarczy ze czytam dział android w leo, nie bądź hipokrytą :D pełno tam jest zwrotów ze wm jest bee, a droid cacy, w/g mnie aż się cisnie na usta stare "indiańskie" przysłowie, "zapomniał wół jak cielęciem był"
Żeby nie offtopować bo nas zaraz vonski przegoni :) Za dużo jak dla mnie do ogarnięcia w androidzie z karty, zwyczajnie nie mam na to czasu, potrzebuje cos co działa i nie sprawia tylu klopotów w przechodzeniu z jednego systemu na drugi... Jak na razie cienko to widze :(
ja to wszystko pamiętam, ale jak pisałem - ale nie myl wolnej decyzji każdego do wyboru systemu z narzekaniem na winmo albo na android'a; przecież to typowy temat nie do rozstrzygnięcia i narzekanie będzie zawsze, poza tym ja już narzekam, a Ty dalej  :grin:

procedura uruchomienia jest trywialna - znajdziesz wpisy ludzi, którzy bez problemu wgrali android'a od razu
(m.in. dzięki nowemu stockowemu romowi na leo)

to samo będzie z WP7 (i tu już jestem ładnie OnTopic, gdyby ... vonski się odniósł :E )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 15:21:50 wysłana przez lemar123 »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2010, 17:08:16 »
Od tematu to już dawno ojechaliscie ;) Proszę więc dywagacje nt Androida kontynuować tam gdzie trzeba ;)

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:39:00 »
witam,
chyba coś ruszyło, ale wolałbym, zeby jakaś mądra głowa przetłumaczyła to na jakiś łatwy do zrozumienia język:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911369
bo szczerze mówiąc nic z tego nie zrozumiałem

*

Offline Barmanix

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tekst osobisty
  • Sprzęt: HTC HD2, Galaxy SIII
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 13, 2011, 17:20:31 »
http://rapidshare.com/files/442246181/DFT_LEO70_RELEASE.rar

http://hotfile.com/dl/96326441/85164e4/DFT_LEO70_RELEASE.rar.html

Podobno do ściągnięcia tutaj, ale nie sprawdzałem za cienki jestem w tym temacie.

A tu podobno instrukcja jak odblokować market place.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10566003#post10566003

Jak ktoś to ogarnie niech da znać czy to działa i jak to zrobić instrukcja łopatologiczna mile widziana. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 17:24:11 wysłana przez Barmanix »
Leon i Antek w jednym stali domu.

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WP7 w Leo
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 13, 2011, 17:28:13 »