[WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D

  • 83 Odpowiedzi
  • 21148 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2011, 21:23:45 »
A się dzieje :) Jeszcze nie zdążyłem się nacieszyc Andkiem na NANDie, a tu po po dwóch tygodniach już WP7, ojj w weekend bedzie zabawy z LEOnem  :O~
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline dachu02

  • *
  • 78
    • windows phone
  • Sprzęt: htc hd7
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2011, 21:39:37 »
podsumuje troche moze sprawe z aktywacja uslugi windows live

przeczytalem calosc na xda i sprawa ma sie tak.
1. po pierwsze niezbedny jest kontakt z M$ aby podali kod aktywacyjny, bez tego ani rusz, bedziemy mgli tylko przedladac aplikacje w marketplace ale nie zainstalujemy nic bo nie bedziemy zalogowaniu do windows live, o ile mieszkancy uk i us maja fajnie bo moga zadzwonic do M$ i taki kod dostana to w polsce nie jest juz tak latwo, jeden polak z xda pisal ze dzwonil do polskiego oddzialu M$ to w ogole nie wiedzieli o co chodzi i zadnego kodu nie dostal.

pozostaje wiec zatem odezwac sie do znajomych z UK i poprosic aby zadzwonili:)

2. druga sprawa to zmiana ustawien w rejestrze hd2, telefon musi sie przestawiac w marketplace jako hd7, dopiero po tym mozna instalowac aplikacje, w linku podanym wczesniej jest instrukcja jak takiej edycji rejestru dokonac.

to tyle z mojej strony, jak zalatwie sobie kod aktywacyjny to dam znac czy dziala.
windows phone 7

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2011, 23:00:08 »
Siemka, już ciągnę roma z WP7 :)
Ale gdzię mogę zaciągnąć magldr 1.12? Jakoś nie mogę tego ogarnąć...

*

Offline buko-misiek

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S i9300
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2011, 23:31:57 »
Mash to razem z Romem Kolego

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 13, 2011, 23:35:55 »
Dzięki wielkie, w sumie to tak myślałem, ale w razie czego chciałem się ubezpieczyć.
Transfer jest mega powolny (i sporo linków nie działa), ciekawe ile ludu teraz to zasysa :)
Może uda mi się raniutko wstać to sobie machnę do zabawy, bo teraz raczej nie zdążę (2h pobierania) :(

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 14, 2011, 00:19:19 »
Nie podejrzewam WP7 o nawet 1% takiej popularności, jak zdobył Android. Zwłaszcza że nie działają na nim Marketplace i Windows Live. Pewnie 99% użytkowników zainstaluje, zobaczy, i z radością wróci do 6.5/Androida.
Dział będzie, jak będzie ruch.
I koniec.

no to chyba trzeba to będzie "odszczekać"...
zobacz co się dzieje na XDA:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911369
od wczoraj 8 rano do teraz 341 wypowiedzi  :D

*

Offline DannyDog

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC ONE & SG-NOTE 3
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:04:27 »
Nie podejrzewam WP7 o nawet 1% takiej popularności, jak zdobył Android. Zwłaszcza że nie działają na nim Marketplace i Windows Live. Pewnie 99% użytkowników zainstaluje, zobaczy, i z radością wróci do 6.5/Androida.
Dział będzie, jak będzie ruch.
I koniec.

Vonski bez urazy oczywiście, to wasze forum i robicie co chcecie ... i mimo że to totalnie gdzieś mam tego WP7 to się wypowiem:)

każdy system powinien mieć swój dział i nie jest istotne czy ma on w cholerę wielbicieli czy ogranicza się tylko do jednego posta, jesteś moderatorem i to tobie powinno zależeć na czymś takim jak porządek na forum, ...
zrobienie dodatkowego działu na forum to jest chwila moment i Panu Forumowi nic się nie stanie jak pojawi się dodatkowa linijka textu z napisem "dział WP7" lub z napisem dział sytemu XY ... natomiast ułatwi to życie użytkownikom tego systemu, a także tym którzy mają go w głębokim poważaniu:) ... systemów nie jest aż tak dużo i na pewno nie zrobisz na forum bałaganu dorabiając 1,2lub 3 główne tematy które odpowiadają za konkretny system

Pozdrawiam
SG-NOTE3 rom: x-note v18
HTC ONE (m7_ul) rom: InsertCoin

*

Offline dachu02

  • *
  • 78
    • windows phone
  • Sprzęt: htc hd7
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:00:27 »
Nie podejrzewam WP7 o nawet 1% takiej popularności, jak zdobył Android. Zwłaszcza że nie działają na nim Marketplace i Windows Live. Pewnie 99% użytkowników zainstaluje, zobaczy, i z radością wróci do 6.5/Androida.
Dział będzie, jak będzie ruch.
I koniec.

Vonski bez urazy oczywiście, to wasze forum i robicie co chcecie ... i mimo że to totalnie gdzieś mam tego WP7 to się wypowiem:)

każdy system powinien mieć swój dział i nie jest istotne czy ma on w cholerę wielbicieli czy ogranicza się tylko do jednego posta, jesteś moderatorem i to tobie powinno zależeć na czymś takim jak porządek na forum, ...
zrobienie dodatkowego działu na forum to jest chwila moment i Panu Forumowi nic się nie stanie jak pojawi się dodatkowa linijka textu z napisem "dział WP7" lub z napisem dział sytemu XY ... natomiast ułatwi to życie użytkownikom tego systemu, a także tym którzy mają go w głębokim poważaniu:) ... systemów nie jest aż tak dużo i na pewno nie zrobisz na forum bałaganu dorabiając 1,2lub 3 główne tematy które odpowiadają za konkretny system

Pozdrawiam

zdecydowanie popieram, zaraz zacznie sie kolejny watek jak aktywowac uslugi live, na xda od wczoraj pojawilo sie 20 stron postów a wiec zainteresowanie na pewno jest, @Vonski, ty moze nie jestes zainteresowany WP7 ale duze grono uzytkownikow jest.
windows phone 7

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:55:50 »
kolejne nagranie pokazujące cały proces flashowania, a także porównanie win7 odpalonego na hd2 i hd7. nagranie pochodzi ze strony HDBlog.it.

http://www.youtube.com/watch?v=aZVtyetvVIQ&feature=player_embedded#!

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:07:01 »
nie widzę różnicy..
więc po co przepłacać  :D

WP7 rules  :ok:

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:14:32 »
Vonski bez urazy oczywiście, to wasze forum i robicie co chcecie ... i mimo że to totalnie gdzieś mam tego WP7 to się wypowiem:)

każdy system powinien mieć swój dział i nie jest istotne czy ma on w cholerę wielbicieli czy ogranicza się tylko do jednego posta, jesteś moderatorem i to tobie powinno zależeć na czymś takim jak porządek na forum, ...
zrobienie dodatkowego działu na forum to jest chwila moment i Panu Forumowi nic się nie stanie jak pojawi się dodatkowa linijka textu z napisem "dział WP7" lub z napisem dział sytemu XY ... natomiast ułatwi to życie użytkownikom tego systemu, a także tym którzy mają go w głębokim poważaniu:) ... systemów nie jest aż tak dużo i na pewno nie zrobisz na forum bałaganu dorabiając 1,2lub 3 główne tematy które odpowiadają za konkretny system

Pozdrawiam
Po pierwsze: ja jestem tylko moderatorem. Nie mam ani uprawnień ani technicznych możliwości, żeby wydzielić inny dział. Takie rzeczy mogą robić tylko administratorzy forum, a do zgłaszania propozycji nowych działów jest odpowiedni wątek w ogólnym.

Po drugie: zasada jest taka, że nowy dział się tworzy/wydziela wtedy, kiedy jest duży ruch w danym temacie. Tak jak było z Androidem- dopóki było kilka, kilkanaście wątków wszystko leżało w dziale Leo. Ale kiedy ruch Androidowców zrobił się taki sam (albo i większy) niż WM, administracja wydzieliła poddział. I tu będzie tak samo, zresztą jak w każdym innym dziale. Póki nie pojawi się zalew ROMów WP7, FAQ, itd- nie będzie poddziału.

Po trzecie: 2, 3, nawet 10 wątków w /Leo dotyczących WP7 nie uważam za bałagan.

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem i zakończyłem dywagacje na ten temat w tym wątku.

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:22:17 »
Myślałem, że nowy dział to po prostu uporządkowanie dyskusji, żeby wszytko było w jednym miejscu, a nie wykładnia popularności czy dyskusja na temat przewagi Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy

to może chociaż podaj komunikat, żeby wszystkie wątki o WP7 były póki co pisane w ogólnym, co?
bo już część jest tu, a kolejny taki sam w dziale ROMy

i może by te dwa zespolić ze sobą:
http://pdaclub.pl/forum/romy-do-leo/rom-wm7-od-dft/
dołączyć do tego:
http://pdaclub.pl/forum/leo/dft_flashing-wp7-to-leo-to-nie-fake-panowied/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 11:32:12 wysłana przez snowrider »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:35:15 »
Wystarczy nowe wątki otagować, np. [WP7] w tytule i już będzie przejrzyście.
To mogę zrobić, choć nie teraz.

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:41:35 »
Wystarczy nowe wątki otagować, np. [WP7] w tytule i już będzie przejrzyście.
To mogę zrobić, choć nie teraz.

dzięuje

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 14, 2011, 15:34:35 »
Ze szkoły już wróciłem, a od rana mam na leosiu wp7.
Generalnie system wywarł na mnie wrażenie prędkością działania i miłą obsługą, niestety jest dużo uboższy niż jakiś wypasiony wm 6.5.5, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczony.
Trochę mnie martwi dość prosty player (zune), na razie nie odkryłem czy się da i jak przewijać piosenki, nie znalazłem jakiegoś equalizera itd. no ale trudno, teraz trzeba pokombinować coś z tym windows live :)
A jeżeli chodzi o jakieś niby pobieranie terabajtów, to przy pierwszym starcie telefon się ładnie zapytał, czy ma łączyć z siecią... to tyle w tym temacie :)

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:35:34 »
a jak z baterią?
ładnie się zapytał? i co odpowiedziałeś? pozwoliłeś mu łączyć?
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:49:28 »
Oczywiście dałem żeby nie łączył.
Rano miałem chyba full baterię, bo przez noc był podłączony do kompa (włączonego) przez USB, raniutko zainstalowałem magldr czy jak to idzie, potem odpalił się ekran wyboru opcji i po wciśnięciu usb flasher mode zainstalowałem wp7, no a potem trochę słuchania muzyki (gdzieś tak 30min na słuchawkach i 30 na głośniku) internet żeby kontakty ściągnąć i oblukać programy no i szperanie w menu na każdej przerwie w szkole. Ostatecznie mam teraz tyćku ponad pół baterii, nie mogę znaleźć jakiegoś procentowego wskaźnika, więc trzeba tak liczyć pół baterii.

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 14, 2011, 17:59:46 »
a jak z tym transferem? sprawdzałeś czy sobie sam nabija bez potrzeby w czasie spoczynku?
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 14, 2011, 18:33:46 »
Jezu ludzie, czytać nie umiecie...  :P jest opcja żeby wyłączyć połączenie danych (jak w androidzie) no i jak ktoś pisał telefon i tak nie ma polskich apn, bo to jakiś american rom jest, a żeby pozbyć się problemu znikających mb, wystarczy wyłączyć feedback, jak chyba ten sam ktoś :) pisał.
A teraz instrukcja:
Settings->cellular->Data connection->Off

Czy teraz wszystko jasne? :ok: no i oczywiście przy pierwszym starcie się pyta czy to ustawić, więc nawet nie trzeba latać po ustawieniach.
No ale jeżeli tak to was ciekawi to sobie zainstalujcie tego wp7 :P , nie jest to trudny proces...

PS: Żeby już nikt nie miał wątpliwości: Bawiąc się telefonem włączałem aplikację wymagające internetu (wyskakiwał błąd o braku połączenia) i po sprawdzeniu billingu na stronie orange nie ma żadnego połączenia z internetem. I wszyscy zadowoleni :D

Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 14, 2011, 18:51:13 »
Jezu ludzie, czytać nie umiecie...  :P jest opcja żeby wyłączyć połączenie danych (jak w androidzie) no i jak ktoś pisał telefon i tak nie ma polskich apn, bo to jakiś american rom jest, a żeby pozbyć się problemu znikających mb, wystarczy wyłączyć feedback, jak chyba ten sam ktoś :) pisał.
A teraz instrukcja:
Settings->cellular->Data connection->Off

Czy teraz wszystko jasne? :ok: no i oczywiście przy pierwszym starcie się pyta czy to ustawić, więc nawet nie trzeba latać po ustawieniach.
No ale jeżeli tak to was ciekawi to sobie zainstalujcie tego wp7 :P , nie jest to trudny proces...

PS: Żeby już nikt nie miał wątpliwości: Bawiąc się telefonem włączałem aplikację wymagające internetu (wyskakiwał błąd o braku połączenia) i po sprawdzeniu billingu na stronie orange nie ma żadnego połączenia z internetem. I wszyscy zadowoleni :D

Co za problem 500 mb z 20 zł sobie kupić  -np. w Orane?

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 14, 2011, 19:06:45 »
Jezu ludzie, czytać nie umiecie...  :P jest opcja żeby wyłączyć połączenie danych (jak w androidzie) no i jak ktoś pisał telefon i tak nie ma polskich apn, bo to jakiś american rom jest, a żeby pozbyć się problemu znikających mb,
 [...]
internetem. I wszyscy zadowoleni :D

Co za problem 500 mb z 20 zł sobie kupić  -np. w Orane?
Dziz, nie mam pakietu, i nie mam póki co zamiaru brać pakietu, no ale co z tego?
Pytali czy wyłączyłem, to mówie że wyłączyłem, pytali czy nabiło, to mówię że nie nabiło, więc mam gdzieś że to nie problem kupować pakiety MB, czy GB. Jak chcesz to możesz sobie kupić nawet 5GB, koniec basta!

*

Offline Mateunio

  • ***
  • 429
  • Płeć: Mężczyzna
  • BMW E34 Driver
  • Sprzęt: SGS III 20GB
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:41:57 »
Czy chcac wgrywac WP7 koniecznie potrzebne jest SPL w wersji 1.4x 1.6x?

W tej chwili posiadam 3.03 a nie mam bardzo mozliwosci downgrade bo HTC pochodzi z Niemiec.

Moze ktos sie wypowie dokladnie jak trzeba postepowac?
Tylny naped jest jak sex. Po co jechac na recznym, jak mozna dac w piz*e

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:48:00 »
Z tego co wiem, musisz mieć hspl 2.08, ja takie wgrałem.
Instrukcje downgrade'u są na forum, więc powinieneś dać rady.
Ja sobie wrzuciłem 2.08 i wszystko poszło bez zająknięcia się.

*

Offline dachu02

  • *
  • 78
    • windows phone
  • Sprzęt: htc hd7
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:00:57 »
a tak na moim HD2 z WP7 wyglada NFS Undercover  :proud:
zero zacinania, revelacja  :ok:

NFS undercover on HTC HD2 with Windows Phone 7
windows phone 7

*

Offline Mateunio

  • ***
  • 429
  • Płeć: Mężczyzna
  • BMW E34 Driver
  • Sprzęt: SGS III 20GB
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:05:27 »
Ok problemow cd.

Kazdy rom, oczywiscie GER, (bo z tego kraju pochodzi moj HD2) przy wgrywaniu z karty wysypuje "not allowed' czy cos takiego.
Posiadam SPL 3.03, ze strony HTC kazdy rom update jaki staram sie sciagnac pokazuje ze nie jest do mojego modelu.
Moj S/N to HT9BLNW04013

Jak sie uporac z tym piep***nym SPL'em?  :-|
Tylny naped jest jak sex. Po co jechac na recznym, jak mozna dac w piz*e

Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:23:13 »
Ok problemow cd.

Kazdy rom, oczywiscie GER, (bo z tego kraju pochodzi moj HD2) przy wgrywaniu z karty wysypuje "not allowed' czy cos takiego.
Posiadam SPL 3.03, ze strony HTC kazdy rom update jaki staram sie sciagnac pokazuje ze nie jest do mojego modelu.
Moj S/N to HT9BLNW04013

Jak sie uporac z tym piep***nym SPL'em?  :-|

Kolega wyżej już odpowiedział na Twoje pytanie - HSPL!

*

Offline Kaudii

  • *****
  • 1473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo, SGS, SGS II
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:33:20 »
do WP7 potrzebny jest HSPL 2.08, masz instalke pod załączonym linkiem

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=6891358&postcount=1893
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 23:35:24 wysłana przez Kaudii »

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:36:14 »
Ok problemow cd.

Kazdy rom, oczywiscie GER, (bo z tego kraju pochodzi moj HD2) przy wgrywaniu z karty wysypuje "not allowed' czy cos takiego.
Posiadam SPL 3.03, ze strony HTC kazdy rom update jaki staram sie sciagnac pokazuje ze nie jest do mojego modelu.
Moj S/N to HT9BLNW04013

Jak sie uporac z tym piep***nym SPL'em?  :-|

instrukcja z podpisu kolegi budniu:

Powrót do starego SPL jeżeli wgrałeś ROM3.14 z SPL3.03:
1. Pobierasz ROM, który miałeś na początku: http://shipped-roms.com/shipped/Leo/
2. Wgrywasz go z karty i już masz stary SPL (procedura na forum)
3. Wgrywasz HSPL2. Już możesz wgrać każdy customROM

Pamiętaj: żeby rom się wgrał, musi to być shipped(oryginalny rom all in one :) ), jeżeli masz niemiecki telefon, to poszukaj romu shipped z sieci z której masz cegiełkę i wgrywasz. Nic więcej nie mogę zaradzić

@Kaudii
Ale jeżeli ma wgrany 3.03, to chyba nie da się tak po prostu wgrać sobie 2.08, z tego co kojarzę to ludzie mieli z tym problemy i trzeba było najpierw wgrać shipped, żeby zdowngrade'ować spl do np. 1.44.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 23:39:28 wysłana przez Pasztor »

*

Offline Kaudii

  • *****
  • 1473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo, SGS, SGS II
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:45:01 »
tak najpierw musi wgrać stock ROM 1.66 bądź 1.48, ja używałem 1.48 bo 1.66 wywal mi błąd podczas wgrywania, oczywiście wgrywałem z karty

*

Offline jackolus

  • ***
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: [WP7] DFT_Flashing WP7 to LEO to nie fake Panowie:D
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 15, 2011, 00:44:15 »
a próbował ktoś Chevrona ? Działa / odblokowuje się sam po 2 tygodniach ?
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X