[WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]

  • 425 Odpowiedzi
  • 134514 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Zi0mal

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: WIZARD TRINITY LEO JLO S+ SII
Odp: [WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]
« Odpowiedź #420 dnia: Listopad 09, 2012, 17:02:17 »
Za to ja napisałem email z polskiej strony support live że mam problem z aktywacją mojego telefonu z wp7 pani po dwóch godzinach mi odpisała żebym podał jej kraj nr telefonu model telefonu i imei oczywiście wszystko oprócz numeru imei jej wysłałem i po około 30 minutach otrzymałem kod aktywacyjny
HTC [Wizard G4 WM 6.1 by Ham3r] [Black Trinity WM 6.1 033s by Tommi]

*

Offline shreq888

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: xda mini s+m650,+n82
Odp: Aktywacja konta Live w WP7 na HD2
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 12, 2013, 20:56:53 »
nie no ten sposób to śmiech na sali - samo dzwonienie do UK to już jakaś pomyłka - w polskim jak ktoś już pisał nie wiedzą nawet o czym mowa

tak na marginesie sprawy - WP7 nie będę używał dlatego że szpiegostwo w nim przekracza wszystkie granice przyzwoitości - powiązanie kont facebooka,zune, live - do tego posiadany system Win i M$ wie wszystko co mamy od zainstalowanych programów na kompie i pda do naszych zainteresowań a nawet haseł dostępu od wifi po wszystkie inne - nie ma jak zachować prywatności - wyłączenie netu niczego nie załatwia bo i tak się albo sam połączy albo wyśle dane przez pc podczas połączenia

widzę to tak - jak ktoś nadepnie M$ na odcisk to ktoś potem dostanie - to co masz na pc, potem co masz na pda, z jakich ip z kim się łączyłeś, jaki masz numer telefonu i do kogo kiedy dzwoniłeś - twój adres bo pewnie gdzieś kiedyś został wpisany przy jakiejś aktywacji a jak nie to identyfikacja ip, w co grasz na xbox jak masz, wszystkich znajomych jakich masz na FB, gdzie masz jakie konta i z jakimi hasłami i pewnie mnóstwo innych informacji o jakich nie pomyślałem
pernamentna inwigilacja jak mówił Maks z Seksmisji



Jak masz coś na sumieniu to i tak Cię znajdą.
Można to określić jako nową dyscyplinę: rzut przedszkolaka po podłodzę albo tupanie na czas ew na wytrzymałość sąsiadki z dołu.  :-|

A mi się rozmawiało szalenie miło z panią z lekko meksykańskim akcentem   :ok:

*

Offline max95100

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: [WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]
« Odpowiedź #422 dnia: Marzec 15, 2014, 02:30:46 »
Witam, chciałem się zapytać czy można w chwili obecnej jakoś aktywować market na windowsie 7.5 lub 7.8?? jest jakiś nowy link do strony gdzie można skontaktować się z obsługą klienta?? lub czy można to jakoś inaczej ominąć??

Odp: [WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]
« Odpowiedź #423 dnia: Kwiecień 19, 2014, 13:16:16 »
Dzisiaj próbowałem się skontaktować z chatem customer service US. Jedna babeczka napisała mi, że ich polityka uniemożliwia pobieranie ode mnie danych osobowych z mojego regionu, drugi gość powiedział, że już wielokrotnie był pobierany kod rejestracyjny (LOL). Jak się pytałem czy na moje imię i nazwisko dostałem odpowiedź: "Czy to wszystko". Bardzo mili. Jakkolwiek, napisałem email do polskiej obsługi tylko pewnie odpowiedzą mi dopiero we wtorek. Dlatego mam gorącą prośbę, czy może mi ktoś (kto ma temat przerobiony) wygenerować dla mnie ten kod i przesłać na PW? Telefon potrzebuję teraz i średnio mi się widzi czekanie do wtorku + ewentualne telefony do nich.
htc hermes
rom: wm6.1 :banan:
radio rom: 1.50.00.00

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]
« Odpowiedź #424 dnia: Kwiecień 20, 2014, 06:51:29 »
Jestes świadomy ze chatujesz z botem?

Odp: [WP7] Aktywacja konta Live w WP7 na HD2 [HOW-TO]
« Odpowiedź #425 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:43:18 »
Jestes świadomy ze chatujesz z botem?

Zdaję sobie z tego sprawę xD Czyli trzeba tłuc do skutku?
htc hermes
rom: wm6.1 :banan:
radio rom: 1.50.00.00