Super naprawa taśmy od LCD

  • 65 Odpowiedzi
  • 75155 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2010, 17:14:35 »
Witam, w moim TyTn II czasami jak wchodzę w nowy sms lub skrzynkę odbiorczą sms to ekran zamryga na biało lub czerwono. Czasem są tylko paski białe lub czerwone. Czy to może być związane z uszkodzoną taśmą? Czy sposób opisany w tym temacie może pomóc?

Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 16, 2010, 16:25:42 »
Cześć chłopaki mam ten samo problem ... białe paski możecie mi powiedzieć co to ten  hot air ? i gdzie go dostane ? zrobie tak : odizoluje taśmę izolką i podgrzeje gniazda może to pomoże . Pozdro

Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 09, 2011, 15:56:54 »
witam ja mam taki problem iż gdy jest spv ze schowaną klawiatura dziala elegancko a jak rozsunne to wogóle nie działa wyświetlacz wieci może jaki jest prbolem że tak się dzieje? czy to może byc rożwnie popsuta taśma lcd? prosze o pomoc

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 09, 2011, 16:21:52 »
tak

Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 09, 2011, 18:47:59 »
ok to wielkie dzięki za pomoc to będe próbował to robic:) pozdro

Połączone: [time]Marzec 10, 2011, 13:47:01[/time]
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 19:08:34 wysłana przez alenzmc »

Odp: Super naprawa taśmy od LCD
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 14, 2012, 21:47:50 »
Witam
Mam problem ... Otóż w moim SPV M3000 po rozsunięciu ekran dotykowy przestawał działać, po wpisach na forum stwierdziłem iż to wina taśmy ... Po rozebraniu faktycznie taśma ma z brzegu uszkodzenie, próbowałem to naprawić lecz źle wkleiłem taśmę ze sreberkiem i odkleiłem ją w celu przyklejenia prosto lecz po tym zabiegu ekran dotykowy całkowicie przestał reagować, czy da się z tym coś jeszcze zrobić? Czy taśma całkowicie się zepsuła? I pozostaje mi go oddać tylko do serwisu?
Byłbym wdzięczny za wszelkie porady