Rom dla Wizarda z wbudowanym VOiP

  • 0 Odpowiedzi
  • 3760 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rom dla Wizarda z wbudowanym VOiP
« dnia: Lipiec 07, 2012, 15:04:16 »
Witam, ludzie mam do was pytanie, czy może ktoś posiada jaki kolwiek ROM do Qtka [Wizarda] w którym jest wbudowana aplikacja Voip, wiem ze jest taki ale niestety wujek google nie pomaga, a wszystko co znajduje to Romy  z których już ktoś powyrzucał te funkcję,

Albo jeszcze druga możliwość czy ktoś używa jakiegoś podkreslam "darmowego" programu na Wizardzie do Voipa ? Jaki to program i na jakim konkretnie Romie on hasa? Testowałam Windows mobile 5od orange tam w ogóle voip nie hasał później jakieś niewypały z 6.1 nie łączyło się a teraz mam aktua;nie wgrany 6.5 aplikacja voip chodziła, ale system działał jakieś 2 dni, a potem zaczeły się schody, aplikację zaczeły wyrzucać błąd że niby ich nie ma, a były później po odinstalowaniu voip nadal chodzi  i explorer tez[opera nie] po kilku dniach padlo wifi całkowicie, znajduje sieci u mnie na chacie tp-linka i netgeara laczy się wqszystko ale nie ma internetu, probowalam sie laczyc gdzie indziej[u sasiada] dalej nic, wiec moze ktoś ma pomysl co źle zrobiłam? albo jak to wszystko ogarnąć.

Dodam ze Voip jest mi potrzebny bo czesto wyjezdzam za granice, a dzwonic z tamtad za 1.5 zl mi sie nie usmiecha wystarczy znależć wifi i mam za 11 gr, wiec... Jakieś pomysły?



Diabełek