Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(

  • 5 Odpowiedzi
  • 4549 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam
Mam problem. Otoz chcialem sobie spolszczyc mojego Wizarda programem "WM6 PLK". No i po zainstalowaniu programu na moj telefon trzeba bylo go "urchomic ponownie"  no i ku mojemu zdziwieniu w menu start nie bylo zakladki programy ani ustawienia takze niemoglem zrobic Hard resetu. Wtedy sie zdenerwowalem i zaczalem usuwac wszystko z folderu Windows do ktorego dostalem sie poprzez aparat . Nie wszystko dalo sie usunac ale to co usunalem to usunalem i trodno potem go zrestartowalem i w folderze z Windowsem wszystkie foldery sie zregenerowaly ale nie ich zawartosci . Okazazało sie ze niemoge uzywac przyciskow z boku telefonu  "comm manager" i voice commander"  Potem dowiedzialem sie na  forum PDA ze mozna zrobic jeszcze hard reset uzywajac tych wlasnie przyciskow ktore mi sie zepsuly. Co mozna zrobic w takiej sytuacji ?? Czy mozna zainstalowac na przyklad wm 6 bez uzywania wizarda tzn. zeby on byl tylkko podlaczony do komputera?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odp: Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2011, 22:16:18 »
jeśli po podpieciu pod kompa  wejdzie w tryb synchronizacji , to sflashowac od nowa
Jeśkli nie to wyjąć baterie i czekac... dość długo
SDTV team

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2011, 07:15:20 »
na co czekac? w tym modelu HR nie zrobisz przez wyjecie aku.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2011, 07:52:37 »
mozna tez wejsc w bootloader poprzez nacisniecie guzika apraratu i wcisnieciu restarta ktorys sie puzniej puszcza :p

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:43:08 »
a czy w ogóle próbowałeś wykonać HR kombinacją klawiszy? Bo przecież nie zepsuły się fizycznie od tego że pousuwałeś jakieś pliki... mogą nie wywoływać standardowych funkcji systemu ale to nie znaczy że nie zadziałają przy HR

Odp: Jak zrobic Hard reset na SPV M3000 kiedy niedzialają klawisze ??:(
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2011, 14:33:48 »
 Wlasnie probowalem zrobic hard reset poprzez te wlasnie klawisze i nie dziala  :tongue: