HTC wizard spv m3000 mda vario qtek 9100 wifi sie wyłącza

  • 2 Odpowiedzi
  • 4486 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC wizard spv m3000 mda vario qtek 9100 wifi sie wyłącza
« dnia: Styczeń 04, 2012, 13:25:56 »
Witam wszystkich, otóż mam taki problem, zakupiłam jakiś miesiąc temu qtka w necie i wszystko pięknie śmigało wifi też łatwo było je ustawić pięknie chodziło razem z moim Tp-linkiem który rozsyła internet w okolicy i nagle wczoraj, zrobiłam w nim hard reset, chciałam go dobrze wyczyśćić po uprzednim właścicielu i tao otóż to, od wczoraj przestało mi w pełni działać wifi. Internet w Qtku jest tylko jakieś 5 minut po Hard resecie i po połączeniu, dodam że telefon znajduje Tp-linka łaczy się z nim IE działa przez około 5 minut nie raz krócej, w tym czasie jedyną rzeczą jaką robię to wejście w google i stop ewentualnie nie raz uda mi się ściągnąć Opere Mobile tuch 10 ale myślę że ta opera nie koliduję z niczym bo nie jest instalowana a wcześniej wszystko chodziło. Dodam że mięki reset w niczym niepomaga, ani także kasacja ustawień i podłączenie się od nowa do sieci. Qtek po prostu po kasacji ustawień znajduję Tp-linka łączy się z nim ale wtedy już w telefonie ma nie internetu, dodam że komputer i wszystko w danej chwili ma neta, ewentualnie był też takim problem, jak miałam neta w qtku przed godziną i nagle net padł w serwerze qtek się rozłączył a ponownie nie połączył chodź był na etapie łączenia się z google.

Dodam że qtek nie ucierpiał w ciągu miesiąca ani razu nie spadł nie spotkał się z psem itp ;P jedyne co go spotkało to Hard reset przeprowadzony poprawnie (tak myślę), robiony kilka razy.

Dane techniczne Qtka:

Windows Mobile 5 z softem od Orange
Wersja Rom 2,22,1,1PLK
Data pamięci Romu 3/23/06
Wersja Radia 02,07,01
Wersja protokołu 413,1,03
Wersja pamięci Extr 2,22,1,101
wersja operatora 12,22,9,101

to by było wszystko chyba jeśli ktoś by potrzebował jakieś inne doane to proszę o kontakt , dodam że to jest mój pierwszy pda i w ogole telefon z windowsem, ale do tej pory nie miałąm z nim żadnych problemów. Oczywiście wgrywanie Romów itp nie wchodzi w rachube bo sę na tym nie znam a nie chciałabym popsuć ;P

więc dziękuję z góry i proszę o jakąś pomoc.


PS: przeglądałam tematu z szukajki ale nic mi nie pomogło ;(

Odp: HTC wizard spv m3000 mda vario qtek 9100 wifi sie wyłącza
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:28:54 »
Wejdź w ustawienia WiFI /Komunikacja bezprzewodowa (opcję tą znajdziesz w Ustawieniach/Połączenia) i przejdź na tryb zasilania po czym ustaw na najlepszą wydajność. Wtedy powinno dobrze działać

Odp: HTC wizard spv m3000 mda vario qtek 9100 wifi sie wyłącza
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2012, 12:15:05 »
Przestawiłam ale to nic nie zmieniało. zrobiłam ponownie hard reset potem miękki po wgraniu opery itp. i jakoś się naprawiło.

Temat do zamknięcia!