Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?

  • 6 Odpowiedzi
  • 7831 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« dnia: Czerwiec 23, 2012, 23:13:01 »
Mając dobre wspomnienia z WM od Microsoftu chciałbym się przesiąść na kolejny ich produkt z WP7. Jednak chciałbym teraz aby mój telefon miał w sobie wszystko to co możliwe bo coraz częściej odstępować będę kompa i chciałbym część tych rzeczy nosić przy sobie.
Dlatego tu się rodzi moje pytanie czy da się/ czy wiadomo że będzie się dało oglądać transmisje np. meczy w takim np. HTC Mozart? Chodzi mi o  transmisje które na komputerze wymagają jedynie wtyczek flash a takich chyba akurat w IE od M$ nie ma na WP.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam - janosik9 :)


*

Offline zador

  • *
  • 89
Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2012, 09:21:45 »
Na transmisje czego kolwiek - meczy itd na żywo nie masz co liczyć przynajmniej tyle mi wiadomo. Masz iple oglądazs se seriale komedie itd za darmo i masz duży wybór lecz nie jest to na żywo

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2012, 10:25:17 »
Czy naprawdę tak trudno jest korzystać z wyszukiwarki? Przecież było już tyle razy, że Flash nie działa na WP i działać nie będzie ...
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2012, 11:17:41 »
To straszny bezsens, ale wybaczcie że ciągnę dalej. Ale wiecie czy na Androidzie jest inaczej albo czy na "złamanym" WP da się zainstalować flasha?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2012, 11:25:58 »
Flasha dla WP7 nie ma, więc odblokowanie nic Ci tu nie da, z pustego i Salomon nie naleje.

Dla Androida jest, ale już nie rozwijany (Adobe wydaje tylko poprawki zabezpieczeń). Czyli jak w kolejnej wersji Andka w wyniku wprowadzonych zmian wtyczka przestanie działać, to Adobe nic w tej sprawie nie zrobi.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2012, 11:36:07 »
Dziękuję Wam za pomoc :) Czyli dalej telefony z WP7 stoją dla mnie w przodzie mimo iż tego nie ma, ale zadam jeszcze jedno pytanie: HTML5 - jak ludzie od transmisji przejdą na ten typ stron to wtedy oglądanie będzie możliwe? Bo tak wynika z tego co czytam z internetu, a sam znając tylko HTML'a i parę innych pierdół nie rozumiem jak "wielki" musi być ten HTML5 żeby oglądanie tych transmisji było możliwe.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Transmisje czegokolwiek w telefonie WP7?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2012, 16:45:37 »
Z HTML5 jest taki problem, że on bodajże nie obsługuje żadnego DRMa do materiałów wideo i dlatego nie rozpowszechnił się poza serwisami typu YouTube, gdzie i tak są prawie same darmowe filmy. Reszta musi tworzyć własne aplikacje.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+