inny rom na telefonie z windows phone

  • 7 Odpowiedzi
  • 2398 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zador

  • *
  • 89
inny rom na telefonie z windows phone
« dnia: Styczeń 29, 2012, 18:01:46 »
Czy ci sprytni developerzy wymyślili już coś takiego , żeby zainstalować Rom androida lub iphona na telefonie z windows phone ? Windows Phone jest bardzo ubogi w (fajne aplikacje) takie jak są na innych systemach. Poprostu szybko się nudzi a porządne gry to wychodzą może dwa razy na miesiąc i to też nie zawsze.Wydałem półtorej tysiąca za telefon a mogłem mieć coś dużo lepszego za te same pieniądze. Tak pozatym aplikacje na wp7 są dużo droższe niż na androidzie lub na iphonie.

*

Offline Turtle

  • **
  • 122
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:20:54 »
sprzedaj więc i kup cos na Androidzie.
Ja zreszta tez sie zastanawiam :-]
O innym systemie na tym tel mozesz zapomniec.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:28:10 »
to bieda jak nie mozna wgrac androida, ale moze jeszcze cos wymyslą , kod ios jest jest pilnie strzezony a teraz po ACTA juz na pewno nie bedzie nawet jakby sie komuś udało zdekompilować i przeportować
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2012, 08:56:39 »
Cytuj
to bieda
E tam... Jakoś się większość ludzi tym nie przejmuje...  :grin:

Kup sobie HD2, to będziesz mógł i Androida i WP7 mieć...


*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2012, 09:19:50 »
wp7 na hd2 juz nie długo moze byc tempiony (ACTA) do tego wątpie żeby działał stabilnie i w pełni
do tego to telefon z 2010 (epoka 3gs i omniaHD)
lepszym rozwiązaniem byłoby kupić sobie nowy model z wp7 i mieć dodatkowo androida
Ja na ios też się nie przejmuje że nie mam androida ale jakby się ukazał chętnie bym wgrał , zawsze lepiej mieć dwa systemy niż jeden



Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline zador

  • *
  • 89
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:14:20 »
no z  tym ACTA nieźle sobie wymyślili  :( Niestety telefon kupiłem w abonamencie w play-u a umowa kończy się dopiero za półtorej roku i będę miał telefon dużo taniej także muszę czekać  :(  ACTA będzie dużym ciosem dla developerów albo raczej dla nas bo skąd będziemy pobierać ich dzieła   :S
No cóż trzeba czekać na wojnę  :E

*

Offline zador

  • *
  • 89
Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2012, 13:43:49 »
Nie da się ?  Chińczyk potrafi  :grin: http://pocketnow.com/smartphone-news/htc-hd7-gets-android-via-cooked-chinese-rom-video
tylko linka do romu nie ma  :sad:

Odp: inny rom na telefonie z windows phone
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2012, 14:15:14 »
W Chinach nie ma ACTA to od razu rynek oprogramowania sie dynamiczniej rozwija.
Masakra z ta biurokracja - niedlugo zeby sie wysikac trzeba bedzie miec pieczatke z ambasady USA.