Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?

  • 16 Odpowiedzi
  • 15303 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pal2303

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i780, Omnia, Omnia II; HTC Titan
Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« dnia: Grudzień 12, 2011, 13:40:39 »
Witam

jako że dostałem zabawke z WP7 to mam takie pytanko:
jak zrobić sobie własny dzwonek dla SMSów, maili etc.?
Dla zwykłych dzwonków wiem że czas do 39 sek. i opis Ringtone w Zumi i hula.
teraz przydało by się ciut więcej personalizacji.
No i czy jest szansa na jakąś rozsądną nawigację typu AutoMapa. Czy trzeba olać Titana i kupić sobie Lumię?
pozdrawiam

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2011, 14:00:16 »
No i czy jest szansa na jakąś rozsądną nawigację typu AutoMapa. Czy trzeba olać Titana i kupić sobie Lumię?
pozdrawiam
http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-wp7/nawigacja-do-wp7/

jak zrobić sobie własny dzwonek dla SMSów, maili etc.?
Oficjalnie nie ma możliwości...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2011, 14:04:29 wysłana przez gbbsoft »

*

Offline Prolek

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 pro
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2012, 12:53:42 »
A probowales przez Advanced Configuration (jesli masz odblokowany tel)?

Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2012, 23:54:26 »
Cytuj
Oficjalnie nie ma możliwości...

nieoficjalnie niestety tez

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2012, 11:56:19 »
Cytuj
Oficjalnie nie ma możliwości...

nieoficjalnie niestety tez

oczywiście że jest, tak jak napisał kolega Prolek, służy do tego advanced configuration

Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2012, 01:49:59 »
czyli jak dokladnie? moze cos przeoczylem ale tam da sie wybrac jeden z dzwiekow (mniej wiecej) systemowych. jak wybrac wlasny dzwonek sygnalu?

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:47:07 »
najpierw trzeba wrzucić dzwonki przez zune na telefon a potem już możesz sobie zmieniać ile chcesz. zarówno na tym forum jak i na na googlach znajdziesz szybko podpowiedź jak to zrobić.

Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:47:22 »
nie odsylaj mnie prosze do googli albo stu forow. w moim telefonie e900 za posrednictwem AC nie ma mozliwosci wyboru jako sygnalu np wiadomosci dzwiekow ktore wgralem przez zune. sa rozne dzwieki, tak jak napisalem "systemowe", alarmy tony dtmf, klikniecia itd ale innych nie ma. jesli umiesz to zrobic to podziel sie ta wiedza

*

Offline pal2303

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i780, Omnia, Omnia II; HTC Titan
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:48:41 »
@pold77 że w zune nadać informację "Ringtone" dla dzwonka to wiem a co dla alarmu sms/mms??  :angel:
bo z Twojej wypowiedzi wynika że coś trzeba nadać pytam co ...


*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2012, 16:30:50 »
bez nerwów chłopaki  :) macie touchexplorer? jeśli tak to skopiujcie sobie swój ulubiony dzwięk smsa z folderu "ringtones" do folderu "my ringtones", strzelcie reset i w AC na liście do wyboru ustawcie to co chcecie. tylko uwaga bo touchexplorer zmienia sobie nazwy plików na jakieś swoje i musicie trochę poszukać tego co wam trzeba. przynajmniej u mnie na mozarcie tak jest. u mnie ta metoda działa więc inaczej wam nie pomogę...i nie odsyłam was do "stu innych for" tylko do tego na którym jesteśmy bo temat był już kiedyś poruszany, na stronie twórcy AC też jest to na forum ...chyba że mam skleroze co może być całkiem prawdopodobne  :E

Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:04:26 »
alez nie bylo zadnych nerwow. tematu wczesniej na forum nie znalazlem, chociaz szukalem wiez wielkie dzieki za pomoc, zaraz przetestuje metode u siebie

*

Offline bushidoadas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 WP7
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 01, 2012, 10:54:25 »
bez nerwów chłopaki  :) macie touchexplorer? jeśli tak to skopiujcie sobie swój ulubiony dzwięk smsa z folderu "ringtones" do folderu "my ringtones", strzelcie reset i w AC na liście do wyboru ustawcie to co chcecie. tylko uwaga bo touchexplorer zmienia sobie nazwy plików na jakieś swoje i musicie trochę poszukać tego co wam trzeba. przynajmniej u mnie na mozarcie tak jest. u mnie ta metoda działa więc inaczej wam nie pomogę...i nie odsyłam was do "stu innych for" tylko do tego na którym jesteśmy bo temat był już kiedyś poruszany, na stronie twórcy AC też jest to na forum ...chyba że mam skleroze co może być całkiem prawdopodobne  :E

działa  :ok: dzieki  :mrgreen:

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2012, 18:29:41 »
to jak już o dźwiękach mowa....nie spotkał się ktoś z paczką dzwonków i dźwięków z nokii lumii, czy też w ogóle nokii do windows phone? szukam i nie mogę znaleźć nigdzie. i nie chodzi mi o tą muzyczkę z reklamy bo ona też jest ponoć jako dzwonek, tylko o całą resztę.

*

Offline Alexxxxx

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2012, 11:40:47 »
zrobilem sobie wczoraj dzwonek i wyslalem mailem na chmure zeby sobie dzisiaj tylko na tel zassac...
i co? wielka dupa bo mozna sobie z chmury wszystko otworzyc ale opcji zapisu w tym debilnym systemie to juz nie ma - bez kabla i zuna to forget o jakiejkolwiek zmianie.
w nokii 3310 juz byly takie rzeczy!

*

Offline drimkast

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 Mozart, HTC Hermes, HTC Raphael
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:28:43 »
@Alexxxxx: We wszystkich tematach żalisz się jaki to WP7 i jego funkcje są beznadziejne. Skoro to taki debilny system, to po co kupowałeś telefon z WP7? Trzeba było zostać na poziomie Nokii 3310 i mieć z tym wszystkim spokój. Jeśli chodzi o opcję zapisu plików muzycznych z chmury, to istnieje taka możliwość, wystarczy poszukać odpowiedniego programu w Marketplace (np. easyRing&Music lub jakiś darmowy zamiennik).

to jak już o dźwiękach mowa....nie spotkał się ktoś z paczką dzwonków i dźwięków z nokii lumii, czy też w ogóle nokii do windows phone? szukam i nie mogę znaleźć nigdzie. i nie chodzi mi o tą muzyczkę z reklamy bo ona też jest ponoć jako dzwonek, tylko o całą resztę.
Ta muzyczka z reklamy to Amazing Everyday: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1423629
Kilka dzwonków z Nokii można znaleźć tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1464138

*

Offline Alexxxxx

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2012, 16:54:46 »
Kupilem majac nadzieje ze przy ladnym interfejsie bedzie tez co najmniej tak przemyslany jak android. Niestety sie pomylilem - ms cofa sie zamiast sie rozwijac.
Podsumowujac: bardzo zaluje zakupu i nastepne urzadzenie napewno niebedzie na systemie ms. Nie mowiac juz o jakisci urzadzen htc. Mialem asusa p535, hermesa i mimo ze byly plastikowe to o niebo lepiej spasowane i trwalsze niz te alu obudowy htc ze skrzypiacymi kawalkami plastiku tu i tam.

*

Offline drimkast

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 Mozart, HTC Hermes, HTC Raphael
Odp: Dzwonek juz jest a co z sygnałem SMS?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2012, 00:10:08 »
Kupilem majac nadzieje ze przy ladnym interfejsie bedzie tez co najmniej tak przemyslany jak android. Niestety sie pomylilem - ms cofa sie zamiast sie rozwijac.
To, że niektórych rzeczy nie można w tym systemie zmienić tak jak byśmy tego chcieli, nie znaczy, że cofa się on w rozwoju. Pewne sprawy są tu na prawdę innowacyjne i nawet android nie może się z nimi równać. Pokaż mi chociaż jeden taki system, który będzie pracować szybciej i stabilniej niż WP7.

Podsumowujac: bardzo zaluje zakupu i nastepne urzadzenie napewno niebedzie na systemie ms. Nie mowiac juz o jakisci urzadzen htc. Mialem asusa p535, hermesa i mimo ze byly plastikowe to o niebo lepiej spasowane i trwalsze niz te alu obudowy htc ze skrzypiacymi kawalkami plastiku tu i tam.
Hmm, a Hermesa to pewnie Nokia produkowała, co takie dobre plastiki były :D No ale bez przesady, miałem zarówno Asusa P550 jak i HTC Hermes, ale szczerze powiedziawszy jakość materiałów to nie powalała na kolana, tak jak to wychwalasz. Jeśli nie podoba Ci się Twój Mozart, to znam kolegę, który chętnie go odkupi z pocałowaniem ręki B)