Nokia BH-214 i HTC Wildfire

  • 1 Odpowiedzi
  • 14717 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Rudyy

  • 13
Nokia BH-214 i HTC Wildfire
« dnia: Marzec 19, 2011, 06:14:09 »
Witam, mam problem by HTC Wildfire wykrył mi zestaw słuchawkowy Nokia BH-214 który oczywiście jest na A2DP , w Kaiserze nie było problemu z wykryciem, tam go usunąłem, próbowałem sparować z Wildfire'em ale nie widzi go. Czy ktoś wie może co jest tego powodem i jak temu zaradzić?:-)
Z góry dzięki za odpowiedź ;-)
Udanego dnia ;-)

Połączone: Marzec 20, 2011, 18:27:25
Dobra poradziłem sobie, wiec w sumie opisze tutaj co i jak może jeszcze się kiedyś komuś przyda:-) i zaoszczędzi czasu
Problem nie leżał po stronie HTC a po stronie zestawu słuchawkowego Nokia BH 214 , chodziło o to że zestaw też wewnątrz siebie pamiętał sparowanie z innym telefonem przez co nie był do wykrycia przez Bluta w HTC, wystarczyło wyłączyć zestaw bh 214 i później wcisnąć jednocześnie guzik włącz/wyłącz i guzik ze słuchawka odpowiadający za odbieranie rozmów, i trzymać je wciśnięte ok. 5 sekund bo jest to kombinacja resetująca zestaw, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinna dioda świecić na przemian na zielono i czerwono po czym zacznie szybko migać na niebiesko i wtedy ma się ok. 3 min na sparowanie go z innym urządzeniem;-)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 18:27:25 wysłana przez Rudyy »

*

Offline kołodziej25

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wildfire
Odp: Nokia BH-214 i HTC Wildfire
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2011, 23:02:50 »
W sumie to mi pomogłeś w końcu mój BH-210 się połączył , może nie całkiem tak jak piszesz bo 210 to inny model ale piwo ci się należy!  :ok: