Android OS > Wildfire S

Aktualizacja z HTCDev - tylko jak?

(1/1)

PPiotrek78:
Witam,

Na stronie HTCDev.com znalazłem aktualizację dla HTC Wildfire S:

Wildfire S
T-Mobile
PL
MR
2.6.35
v2.3
88.2 MB
2.26.118.1

Jak to zainstalować bo nie mogę sobie z tym poradzić?
Pobrałem całość, jest spakowana (już przy wypakowywaniu pojawia się problem pytań o zamianę jakiś plików), telefon podłączyłem pod komputer, HTC Sync go widzi i zacząłem grzebać w wypakowanym folderze, ale nie mogę nic tam znaleźć coby mnie naprowadziło na instalator!

Wolałbym aktualizację bez brandingu dla Regionu WWE a nie dla PL ale nie mogę takiej znaleźć!
Może ktoś z Was Wie skąd to pobrać (chodzi o aktualizację fabryczną)?

Proszę o pomoc ...

Pozdrawiam

tomaszkap:
A nie jest to pakiet exe? Ja ostatnio tak zaktualizowałem HTC DesireS. Włącza się RUU i klikasz według wskazówek bez udziału HTC Sync (on jest tylko po to żeby były sterowniki).

PPiotrek78:
No własnie nie jest!
Też mam Desire S i też sam aktualizowałem tak jak opisujesz już dawno!
Tutaj tak nie ma!

Więc pytanie jak to zrobić domową metodą: mając laptoka z zainstalowanym HTC Sync, pobrane oprogramowanie z HTCdev i kabelek od ładowarki!

Żona ma ten badziew i strasznie jej muli, ma zainstalowane fabryczne oprogramowanie i pobrane do niego aktualizacje + GG i Opera i nic więcej! Telefon ma mało pamięci operacyjnej i muli! Może ciut nowsza wersja będzie lepiej chodzić?
Oczywiście ma włożoną kartę microsdhc ale nic się nie da na nią przenieść (karta siedzi pusta w telefonie)! Nie ma tez nadmiaru zdjęć, muzy, filmów nawet smsów itp. zapychaczy!

Najchętniej usunąłbym część zainstalowanego fabrycznie oprogramowania co z niego nie korzysta: Fejsbuka, Naviexperta, Tłitera, Jumstersy, Friendstrima itp. badziewie, ale się nie da! Wtedy ten telefon by jej wystarczyła a tak się wkurza i mnie wkurza!

Ktoś pomoże?
Czy iść z tym do serwisu? itp. pseudoservisów?

Pozdrawiam ...

Paniki:
Nie powinno nic mulić. Może tu problem sprawia ta karta na która nie da się nic przenieść? Czystki w systemie tylko po zrobieniu roota.

revanmj:
A czy przypadkiem to co pobrałeś nie jest plikami źródłowymi Linuksowego jądra? Bo na htcdev także i to jest do pobrania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej