MDA1 - Nie zapisuje Romu na SD

  • 1 Odpowiedzi
  • 1503 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lucasso24

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA 1 - Era. Możesz Więcej...
MDA1 - Nie zapisuje Romu na SD
« dnia: Styczeń 28, 2009, 19:57:02 »
Witam wszystkich!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum więc jeśli pomyliłem działy to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie tematu.


Do rzeczy. Niedawno przypomniało mi się, że jestem posiadaczem MDA 1. Od razu zabrałem się do instalowania przydatnych gier i programów. Niestety ponad połowa z nich wymaga lepszego windowsa. Znalazłem w Google tą wystrzałową stronkę i poczytałem trochę o upgrade'ach. Pobrałem Roma 4.01.22 ENG O2-UK oraz OS Image Tool. Podłączyłem kartę SD do kompa, rozpakowałem plik NK.nb1.rar, skonfigurowałem program i kliknąłem accept (czy jakąś tak). Program zaczął się ładować. Po minucie wszystko zostało (niby) skopiowane na SD ale jak w nią wejdę to nic na niej nie ma :/ Próbowałem zrobić to samo kładąc MDA na kibelek ale znowu to samo :/ Robiłem testy na karcie 128MB i 1 GB. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Są jakieś inne sposoby instalacji WM2003 Final?


@edit

Mógłby ktoś może uploadnąć rozpakowanego i gotowego już do instalacji Roma 4.01.22 ENG O2-UK ?? Proszę  :-?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 21:58:20 wysłana przez lucasso24 »

Odp: MDA1 - Nie zapisuje Romu na SD
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2009, 16:36:53 »
Witam! Po rozpakowaniu roma na karcie SD faktycznie zdawało by się że nic na niej nie ma ale on tam jednak siedzi :) nie potrafie tego wytłumaczyć ale tak jest. Wystarczy że po rozpakowaniu roma włożysz tą niby pustą karte SD do palmtopa i uruchomisz go w trybie boot loadera (power+soft reset) a romik sam zacznie się instalować :) bynajmniej u mnie tak było :) pozdrawiam!