uwalony mda1 przy upgrade RSU

  • 0 Odpowiedzi
  • 831 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lukjod

  • ****
  • 503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: touch HD 2
uwalony mda1 przy upgrade RSU
« dnia: Sierpień 15, 2004, 22:44:19 »
Witam
uwalilem mda przy upgradzie RSU, probowalem wszystkiego i odpalania nizszej wersji z /windows palma i zawsze staje na 1%. Probowalem wersji 4.21 oraz 4.16 i jeszcze jakiejs starszej ale bez skutku.Zarowno z winxp z setupu RSU oraz przy zgraniu na palma 4 plikow i RSU_upgrade. nie ma mocnych zawsze staje na 1%. Jedyna szansa jest uzycie serwisowej karty z GSM ROM w trybie bootlodera ale nikt (poza serwisem) takiej nie posiada. Do jej zrobienia jest potrzebny kabel serial oraz program PC monitor pewnie tylko tez dostepny dla serwisu. Jako ze mam wgrany WM2003 a fona mam jeszcze na gwarancji mam ogromna prosbe. Czy ktos moze zgrac mi oryginalnego roma ERY z pcc2002 na uzywajac karty SD w trybie bootloader albo przy pomocy programu XDAtools z xda-developers.com jest to moja ostatnia nadzieje tzn przeflaszowac roma w bootloaderze z karty SD na ktorej bedzie oryginalny pcc z ery i zaniesc na gwarancji do serwisu, moze sie uda...  i nie zauwaza ze cos bylo grzebane. Czy ktos mi moze pomoc w tej materii. zgrywanie roma w ten sposob jest 100% bezpieczne i nikt nie uszkodzi sobie swojego mda. Moze macie jakies inne pomysly (poza tymi z xda developers forum bo tam tez jest takich jak ja kilkanascie osob ktore bezskutecznie wszystkiego probowaly) Czy jest moze ktos kto mial podobny problem i podejmie sie naprawy mojego mda albo w jakis inny sposob mi pomoze - rowniez odplatnie - ???
z gory dziekuje za wszelkie komentarze
pozdrawiam
Lukasz
moje palmtopy: MDA1 -> MDA2 -> MDA3 -> Wizard -> Hermes -> Kaiser -> Raphael -> Blackstone -> Leo