to wreszcie PW10A czy PW10B?

  • 1 Odpowiedzi
  • 564 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Adrian8891

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.GPWpolska.pl
  • Sprzęt: ZTE Blade ROM: Froyo
to wreszcie PW10A czy PW10B?
« dnia: Wrzesień 18, 2007, 19:57:59 »
Witajcie kolejny raz ...
mam problem.
Chciałem uaktualnić sobie radio na nowsze , lecz są jak wiecie dwie wersje ... 4.21 dla wersji PW10A , oraz 6.** dla wersji PW10B...

no ok , wszystko w porządku tylko na tyle obudowy mam napisane że to PW10A...natomiast w Device informations pisze że to PW10B .

Czemu mam wierzyć? roma oczywiście miałem wgrywanego z "kuchni" (jesli to ma znaczenie).

Czy po wgraniu nowszego radia nie bede miał tego problemu że np. często rozłącza mi GPRS-a i wówczas musze robić SR aby znów się połączyć?

i jeszcze,  czy jeśli zrobiłem SD Backup całości to przy niepowodzeniu wgrania Radia również przywrócą się pliki od radia czy to jest niezależne od siebie i będę musiał kombinować? bo jak narazie to radio mam standard...to 3.19 o ile sie mylę.

Proszę o podpowiedzi.
Pozdawiam serdecznie.
Pozdrawiam,
inż. Adrian M.
Niezależny Analityk Giełdowy

*

nasedo

Odp: to wreszcie PW10A czy PW10B?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2007, 02:03:27 »
Ja mam radio 4.20 (przy informacji w Device Information: PW10B). Bazuję na ROMach kuchennych - ugotowałem 10 wersji - wszystkie bazujące na ROMie Qtek'a - 4.02.04

Internetu na nim nie testowałem z braku chwilowych możliwości - połączenia, dobre jakościowo - nie narzekam.

Głównie zależało mi i zależy (poza podstawowymi funkcjami telefonicznymi i biurowymi) na działaniu TomTom'a, oprogramowania LingvoSoft'u, Mobipocket reader'a, słowników itd.