skasowany rom

  • 6 Odpowiedzi
  • 771 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline RaFiK

  • *
  • 50
skasowany rom
« dnia: Grudzień 10, 2004, 06:39:32 »
witam no wiec moze ktos mi pomoze bo nie wiem co robic czytam i czytam stare posty ale niestety albo sa bez odpowiedzi albo nic nie jest wytlumaczone jasno...  probowalem wgrac sobie jakiegos roma z internetu tzn znajomy no i dostalem to mda w prezencie bo nie chodzi :):) heh chcial wgrac i cos skopal bo wlaczam mda wyskakuje mi makieta Ery wita i jakos cos niby sie wlacza ale podswietlanie miga co 20sek sie zapali i gasnie nie mozna nic zrobic z mda bo nie chodzi zabardzo tak jak by bylo skasowane polowe softu albo wgrane nie takie jak potrzeba , gdy proboje podlaczyc do kompa przez stacje dok... to sync mi niby laczy na chwile jest zielone koleczko i za chwile pisze ze nie moze polaczyc no i nie da rady .. zalatwilem sobie karte SD 256 bo wyczytalem gdzies na forum ze mozna to jakos zrobic z karty i wgrac roma przez czytnik jezeli ktos moze mi to wytlumaczyc jak to mniej wiecej zrobic jakiego roma wybrac to bede bardzo wdzieczny
czekam na wasze odpowiedzi

*

Offline darekkot

  • ****
  • 705
  • Sprzęt: Acer n311,HTC Touch Pro
skasowany rom
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:47:00 »
Moze zacznij od Hard Resetu. Zmiane romu zostaw sobie na pozniej
HTC Touch Pro,ROM: Lite v.3.0 by qsqa,Radio: 1.02.25.28

*

Offline RaFiK

  • *
  • 50
skasowany rom
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2004, 12:17:42 »
ok zrobilem hard reset i w tej chwili jak wlaczam to tylko pierwsza makieta ERY i nic wiecej sie nie wlacza co dalej mam robic ? :)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
skasowany rom
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2004, 13:25:47 »
Sciagnij jakis ROM np. z XDA-Developers i instaluj :)

*

Offline RaFiK

  • *
  • 50
skasowany rom
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2004, 15:59:00 »
ale nie moge tego wgrac bo nie wiem jak ... nie chce mi sie mda polaczyc z kompem!! podobno jakos mozna przez karte sd ale zabardzo nie wiem jak i chcialbym aby ktos mogl mi to przyblizyc :(

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
skasowany rom
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2004, 19:06:15 »
Temat byl juz opisywany na forum w tym dziale... poszukaj. Mysle ze znajdziesz gotowa odpowiedz.

*

Offline RaFiK

  • *
  • 50
skasowany rom
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2004, 23:44:54 »
no wiec udalo mi sie ale mam problem sciagnolem roma nie wiem czy dobrego do MDA I bo WIN2003FInal wrzocilem na karte SD przez czytnik plik NK.nb1  << zrobilem reset softu trzymajac power i wlaczyl mi sie WALLABY Bootloader V5.15 pisze na dole WAIT a po chwili GSM ERROR nie wiem czy zlego roma wgralem czy telefon uszkodzony :(  pomocy ;(