problem z smsami??

  • 2 Odpowiedzi
  • 671 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Adrian8891

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.GPWpolska.pl
  • Sprzęt: ZTE Blade ROM: Froyo
problem z smsami??
« dnia: Listopad 11, 2007, 21:18:07 »
Witajcie!
zauważyłem pewną wadę (błąd) w MDA I ...
mianowicie problem dotyczy smsów.
Często dzieje mi się tak że sms od danej osoby wcale nie przyjdzie , lub przyjdzie po np połowie dnia , lub jeszcze inna wersja to że przyjdzie na kolejny dzień wraz z kilkoma innymi smsami naraz.....

Macie też taki problem?
Może jest na to jakieś rozwiązanie?

Proszę o podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Adrian M.
Pozdrawiam,
inż. Adrian M.
Niezależny Analityk Giełdowy

*

Offline Chomiczeq

  • *
  • 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: problem z smsami??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2007, 19:47:18 »
U siebie nie zaobserwowalem takiego problemu :P Jedyna wada zwiazana z smsami to to ze gdu uzywam opcji replay/odpowiedz musze usuwac z pola nadawcy nazwe odbiorcy bo sie niechce wyslac ale z opisywanym przez Cieie problemem sie nie spotkalem :P
Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
W szkole łączymy praktykę i teorię: nic nie działa i nie wiemy dlaczego.

*

nasedo

Odp: problem z smsami??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2007, 00:28:59 »
Cytuj
Często dzieje mi się tak że sms od danej osoby wcale nie przyjdzie , lub przyjdzie po np połowie dnia , lub jeszcze inna wersja to że przyjdzie na kolejny dzień wraz z kilkoma innymi smsami naraz.....

To nie jest błąd telefonu ale problem z siecią. Chyba, że przez pół dnia nie masz zasięgu (np. trzymasz telefon w miejscu gdzie połączenie z siecią jest niemożliwe, np. w metalowej szafce). Możliwe też jest że Twój MDA nie chce w pełni działać z kartą sim Twego operatora. Rozwiązanie - przetestuj z inną kartą SIM, poproś o przesłanie wtedy SMSów - powinno być wszystko jasne.