MDA/XDA akcesoria

  • 2 Odpowiedzi
  • 1581 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA/XDA akcesoria
« dnia: Luty 22, 2003, 11:56:43 »
Dzien Dobry Wszystkim,
wczesniej bawilem sie xda w sieci o2 u brytoli, teraz wreszcie jest mda w erze. Niestety nie posiadaja akcesoriow. Brytyjczycy maja ale tez nie wszystkie. Klawiatura, dodatkowa bateria, ladowarki i np. modul gps. Jest to jednak modul tylko do uzytku w samochodzie, a mnie przysnil sie taki jak plecki do ipaqa albo modul bleutooth po karcie SD...
Pytanie: czy ktos z Szanownych slyszal o podobnym rozwiazaniu...?
poz
jk

ps. z przyjemnoscia opowiem o wrazeniach z uzytkowania mda/xda
emalie pls

*

Offline BoBs

  • 35
MDA/XDA akcesoria
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2003, 12:11:49 »
Ciekaw jestem Twoich wrazen z uzytkowania XDA, jak juz wczesniej pisalem uzytkuje Mondo i predzej czy pozniej (raczej predzej) musze go zmienic na cos bardziej zaawansowanego.

MDA/XDA akcesoria
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2003, 12:30:51 »
XDA od MDA praktycznie sie nie roznia, troche obudowa. Duzo lzejszy i delikatniejszy od ipaqa, sofcik identyczny, oczywiscie plus oprogramowanie telefoniczne. Gprs dziala bez problemowo, synchronizacja oczywiscie tez. Slot na karte SD, zadalem 128 mb... jest oczywiscie mozliwosc przechowywania wszelkich zalacznikow automatycznie na karcie.
Bateria bez problemu stracza na calodzienne uzytkowane, nawet dla takiego zapalenca jak ja. Dodatkowe akcesoria, jak juz pisalem sa... bardzo fajna dodatkowa, przypinana bateria (mysle ze mozna ja zamowic na stronie 02, w dziale akcesoria do xda), genialna skladana/rozsuwana klawiatura(wzorem z ibm), czy np. ladowarki (podrozna laduje w kilka minut)...
sa oczywiscie minusy, byc moze tylko dla mnie ale sa...
np. w programiku pocztowym ktory obsluguje sms adresaci smsow sa wymieniani po numerze... innymi slowy nie przypozadkowywuje numeru do namiarow z kontaktow!!!
Szczerze... bardzo polecam. Nie mam pojecia jak jest dostepny, chyba tylko era biznes, sa wiadomosci no firmowce ery.
poz
jk