Znikajaca ikonka gprs

  • 7 Odpowiedzi
  • 3343 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Znikajaca ikonka gprs
« dnia: Wrzesień 10, 2006, 17:12:09 »
Coz sprawa jest nieco dziwna otoz znika mi czesto ikonka gprs'u "G" u gory ekranu. Po wlaczeniu i wylaczeniu trybu samolot pojawia sie oczywiscie po reboocie telefonu takze. Sprawdzilem rowniez czy jest to wina jakiegos BTS przez Cell Phone Sitchera.. jednak z regoly jestem polaczony do tego samego BTS , co wiecej moge sie polaczyc z gprs przy braku tej ikonki. Troche mnie to denerwuje... ma ktos jakis pomysl na roziwazanie tego problemu?

Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2006, 17:17:17 »
A jaki masz sprzet? Cos konkretniej?

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2006, 21:50:08 »
To jeżeli możesz się połączyć bez tej ikonki to ja bym nie wnikał :D

Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2006, 23:21:10 »
No tak oczywiscie zapomnialem podac jaki mam telefon : SPV C600

>To jeżeli możesz się połączyć bez tej ikonki to ja bym nie wnikał
No tak mozna oczywiscie bez tego zyc ale jesli da sie to naprawic to czemu mial bym nie sprobowac? W tej chwili caly czas przebywam na terenie gdzie jest gprs, jednak kiedys moge byc poza zasiegiem i dowiem sie o tym dopiero prubujac polaczyc sie z internetem.

*

Offline R.E.D.

  • ***
  • 484
Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:59:24 »
moze oznacza ona ustabilizowane polaczenie gprs, bo jak mi znikala to owszem moglem sie polaczyc, ale non stop smartgadu zrywalo polaczenie  :(

Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2006, 13:33:12 »
u mnie w xdaIIs tez znika ale tylko wtedy gry daje activesync z kompem, nastepnie np gg nie moze sie polaczyc ale jak wlacze explorera albo outlooka laczy sie znowu i pojawia sie ikonka G

*

Offline Goot

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II
Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2006, 21:25:11 »
Mi znikało w e200 a teraz w c550 też znika ale nie zauważyłem żeby coś było nie tak więc zapomniałem o tym jescze jak miałem e200. Tobie też radze się nie przejmować.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Znikajaca ikonka gprs
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2006, 21:51:20 »
Ja zauważyłem że jesli włączam C500 to nie mam ikonki, w momencie gdy sie łącze z SG od razu sie pojawia i zostaje do momentu gdy nie wyłacze tel. Po wyłączeniu ikonki nie ma. Jestem w wawie wiec tutaj siec jak najbardziej ok.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...