SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!

  • 12 Odpowiedzi
  • 3724 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« dnia: Marzec 10, 2007, 11:13:47 »
Witam, szukałem na forum czy były podobne problemy, ale znalazłem tylko dwa posty, ale w żadnym nie było mowy jak poradzić sobie z problemem
a problem jest taki: Wgrywałem nowy rom do SPV E200 / SP2 i po wymazywaniu starego softu procedura nie wiem czemu zakończyła się. Teraz jak włączam telefon to jest biała plansza press any key to enter bootoloader i nawet jak nic nie nacisne to wlacza sie bootloader... Nie mam żadnej możliwości uruchomienia telefonu... Czy ktos wie jak mogę naprawić ten problem??
pozdrawiam i proszę o pomoc

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2007, 13:38:57 »
Używając szukajki - bo temat był wiele razy. Wgraj jeszcze raz ROM

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2007, 14:06:13 »
naprawde szukalem i to bardzo dlugo zanim otworzylem ten temat. wiem ze nie powinno sie powielac tematow i sie calkowicie z tym zgadzam, ale naprawde nie znalazlem tematu w ktorym napisane byloby doklandniej rozwiazanie mojego problemu, jezeli jednak taki temat byl to bardzo przepraszam,
Wiem ze wgrywajac nowy rom powinno sie naprawic telefon, ale problem mam taki ze jak zaczynam wgrywac nowy rom to najpierw pisze ze sprawdzanie informacji na twoim smartphonie, a pozniej wywala error 101 ze blad polaczenia i kaze sprawdzac wszystko. Jak tel mam wlaczony w trybie bootloadera to ActiveSync sie nie laczy (to chyba nie ma znaczenia bo czytalem ze i tak zostaje on zabity przez rol loader), ale problem jest inny winda chyba zle mi wykrywa mojego spv-a (moze jakies stery potrzeba??). Czytalem jeszcze ze mozna uzyc jakiegos modyfikowanego romloadera ale nie moge takiego znalezc... Moglby ktos podac link lub przeslac?? Dodatkowo proszę bardzo o podanie softu ktory moglbym wgrac w takiej sytuacji.
powiem jeszcze ze chyba zrobilem blad bo wczesniej nie zdjalem blokady microsoftu (ale nie wiem czy to ma znaczenie). Telefon ma simlocka (to akurat chyba nie ma znaczenia).

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2007, 16:02:39 »
jedynym ratunkiem jest flashowanie

P.S. nie powielaj tematów
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2007, 16:13:58 »
czy ktos czyta co napisalem??
wiem ze ratunkiem jest flashowanie!
O.K super zaczynam flashowac ale TAK JAK NAPISAŁEM wywala mi blad error 101 (czy jakos tak) ze blad polaczenia i tyle z flashowania.
Czy jest jakas roznica w flashowaniu sod wlaczonego telefnu i bootloadera?? Bo nie moge sflashowac przez ten error.
p.s
pokaz mi temat w ktorym napisano rozwiazanie mojego tematu bo wpisalem w szukaj E200 i przeczytalem wszystko, wpisalem qtec 8080 i tez przeczytalem wszystko i nic nie znalazlem wpisalem tez bootloader i czytalem wszystko, 2 dni juz czytam to forum zanim otworzylem temat wiec nie mow ze jest odpowiedz na moj problem

jeszcze raz bardzo prosze o pomoc

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2007, 16:21:53 »
ja Ci podałem na jednym z kilku tematów w których piszesz link do podobnego wątku, jak nie czytasz to radź sobie sam :kill:
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2007, 18:50:50 »
ok, przeczytalem tam zeby wgrac rom z karty. Tylko jest jeden problem: JA NIE MOGE ODPALIC MOJEGO E200 :(  :(  :(  :(  wiec nie moge zrobic backupu jest jakis sposob zeby wgrac rom na karte pamieci?? tzn chyba z nbf zrobic ten format co ma byc na karcie..??
czy ewentualnie moglby ktos mi zrobic backup swojego romu i gdzies zamiescic??

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2007, 19:35:41 »
a po co Ci backup skaszanionego ROMu?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2007, 19:44:30 »
ok, to jaki backup wgrac?? ja mam dostep tylko do plikow exe ktore moge rozebrac i wyvciagnac najwyzej nk.nbf ale tego raczej nie mam wgrac na karte... moze cos podrzucisz do wgrania na karte??

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2007, 19:54:28 »
musisz zdobyc taka paczkę. A skąd? Nie wiem, szukaj...pytaj, pewnie ktoś posiada...ja Ci nic nie podrzucę, bo nie posiadam takiego ROMu, ale pewnie na tym forum znajdzie się ktoś kto ma
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2007, 19:58:48 »
jeszcze jedno pytanko, skoro wlacza mi sie bootloader to czemu nie udaje mi sie wgrac wtedy romu?? :/ tylko wywala ten error o bledzie polaczenia:/ ??

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2007, 20:00:55 »
nie wiem, nie jestem programistą, ja w to nie wnikam
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

SPV E200 / SP2 wlacza się bootloader i nic wiecej - pomocy!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2007, 20:06:13 »
ok, to teraz szukam backupu do e200- dzieki wszystkim za pomoc- temat chyba do zamkniecia, dzieki!