SPV e200 Dźwięk + Motywy

  • 2 Odpowiedzi
  • 3300 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Vailix

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rewind
  • Sprzęt: Optimus 3D
SPV e200 Dźwięk + Motywy
« dnia: Sierpień 20, 2006, 16:34:06 »
Witam mam takie 2 pytanka odnośnie wyżej wymienionego modelu SPV. Pierwsze dotyczy dźwięku przy starcie i wyłączani telefonu. Szukałem na forum i zauwazyłem że wiekszość on denerwuje i próbują go zmienić/ wyłączyć, a ja nie mam go wogóle. Zarówno przy starcie jak i wyłączaniu telefonu. Czy jest jakiś sposób żeby go włączyć? (ściągłem program RVJ tone setter, i ustawiłem pliki wav ale nadal cisza)

Drugie moje pytanko jest odnośnie motywów - mianowicie czy motywy mają jakieś ograniczenia co do procesora telefonu? Bo ściągam sobie motywy pod WM 2003 (przykładowo popularny XP) instaluje wszystkie pluginy jak trzeba a na końcu przy instalacji już samego motywu otrzymuje komunikat o treści "Instalation failed. The program or setting cannot be installed because it does not have adeqate system permissions"  Czy ktoś z Was ma podobny problem, i ewentualnie czy moglibyście podesłać jakieś działające motywy do Voyagera z tematyki komputery. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdro
HTC Voyager -> HTC Sonata -> SDA 2 -> HP6500 -> HTC BlueAngel -> Asus p535 -> Toshiba g900 -> Asus P552W -> Toshiba g900 -> Imate 8502 -> TG01 -> Optimus 7 -> Optimus 3D ...  (chyba o niczym nie zapomniałem :)  )

*

Offline rafaloo

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv c550
SPV e200 Dźwięk + Motywy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2006, 14:03:14 »
masz Tu linka prawie wszystie działają. sam mam E200 i nie miałem problemów z instalowaniem. może tamten skin co go instalowałes był na QVGA?


http://www.airfagev.com/skins.asp
siemens a50 ---> sagem my-400x ---> HTC Voyager ---> nokia 6670 ---> sanyo s750i ---> HTC Hurricane --- > HTC Blue Angel

Odp: SPV e200 Dźwięk + Motywy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2007, 14:05:48 »
Witam właśnie od niedawna mam ten fon (e 200) próbuje zainstalować motywy z tej strony  http://www.airfagev.com/skins.asp i pod koniec instalacji instalation failed.... because it does not nave adequate system permisi dlaczego tak sie dzieje? będe wdzięczny za każdą pomoc