Martwy e200..

  • 3 Odpowiedzi
  • 2816 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline thepgo

  • 28
  • Sprzęt: HTC Desire S
Martwy e200..
« dnia: Styczeń 11, 2007, 20:48:52 »
Mam spv e200, kupiony bez ładowarki, więc ładuję go przez stację dokującą podłączając do Acera N30(USB host).
Niestety ostatnio zdarzyła się taka sytuacja:
Bateria była już niemal wyładowana, więc tradycyjnie podłączyłem do palma, jednak... zgasiłem Acera do stanu Standby, jednocześnie odcinając źródło ładowania. Jednak byłem trochę rozkojarzony i nie zwróciłem na to uwagi. Po dłuższym czasie chciałem zadzwonić z telefonu i okazało się, że wyładował się kompletnie...
Niestety po podłączeniu na noc do palma, a potem jeszcze na długi czas do komputera, telefon się nie włącza  :terrified:
Czasem po podłączeniu lampa mruga szybko(szybciej niż przy normalnym ładowaniu) czasem świeci cały czas...
Poradźcie co zrobić w tej sytuacji? Telefon próbowałem włączać na wszelkie sposoby: odłączony, podłączony, podłączony bez baterii... niestety nie skutkuje  :(

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Martwy e200..
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:37:13 »
z tego co wiem w takich sytuacjach pomaga ladowarka sieciowaa :) pasuje tez od e100.skad jestes?jak z Wro to sluze pomocna ladowarka ;)
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline thepgo

  • 28
  • Sprzęt: HTC Desire S
Martwy e200..
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2007, 23:13:12 »
Niestety z za poznania, ale dzieki za chęci  ;)
Jak myślicie, zasilacz usb do gniazdka dałby podobny efekt, co normalna ładowarka?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Martwy e200..
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2007, 23:16:35 »
Wszystko zależy od parametrów tego zasilacza.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...