Demontaż SPV E200

  • 2 Odpowiedzi
  • 2844 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demontaż SPV E200
« dnia: Wrzesień 17, 2006, 11:07:20 »
Potrzebuję zdemontować SPV E200 z powodu uszkodzenia gniazda zasilającego. Czy ktoś może mi opisać lub podpowiedzieć jak to uczynić w miarę bezboleśnie. Demontowałem SPV500,SPV550 i nie miałem z tym problemów , natomiast do E200 nie wiem jak się dobrać.

Demontaż SPV E200
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2006, 11:57:11 »

*

Offline Goot

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II
Demontaż SPV E200
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2006, 21:11:09 »
To gdzieś już chyba było na tym forum ale nie chce mi sie szukać. Może komuś się przyda mój krótki opis:

- u dołu zaczynasz podważanie obudowy, najlepiej od strony gniazda słuchawki, używaj płaskigo śrubokręta itp. lub najlepiej jakiegoś innego przedmiotu z tworzywa żeby nic nie uszkodzić. Pamiętaj odchodzi tylna część. Obudowa jest na zatrzaskach więc jesli robisz to pierwszy raz to musisz podwarzyć trochę mocniej. Jeśli pierwszy zatrzask puści i pojawi ci się szczelinka to podwarzaj coraz wyżej po kolei wszystkie zatrzaski. Jak już będziesz mieć całą stronę to pociągnij i druga powinna pójść gładko.

- najtrudniejsze masz już za sobą. Po zdjęciu tylnej części masz tył płyty głównej na wierzchu. Na górze po lewej stronie masz śrubkę, odkrecasz ją małym krzyżakiem i wyjmujesz całość. Dalszy demontaż nie powinien być już problemem, przy module aparatu-anteny oraz klawiatury są małe śrubki wystarczy dobrać wkrętak.