J-COM Serwis Poznań, opinie itp.

  • 0 Odpowiedzi
  • 16237 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

NikoPL

J-COM Serwis Poznań, opinie itp.
« dnia: Maj 30, 2011, 19:45:23 »
Witam wszystkich, zakładam ten temat gdyż chciałbym poznać opinię forumowiczów na temat tego serwisu. Tak wygląda moja historia. Mojego netbooka oddałem do tegoż serwisu dzisiaj, model netbooka HP mini 210-1050ew. Już na start dowiedziałem się, że prawdopodobnie padł mostek północny, gdyż jest to częste w tych modelach. Termin wykonania - 9 czerwca. Myślę, że nie jest tak źle - cena - 299zł. Oczywiście przed oddaniem sprzętu porobiłem zdjęcia, gdyż w internecie jest jedna negatywna opinia, która jest dosyć przerażająca. Polecił mi go znajomy informatyk, więc się "skusiłem". Na chwilę obecną to tyle, nie miałem zamiaru chwalić się ani żalić, jeśli tak wyszło to przepraszam, po prostu chce poznać opinie innych forumowiczów. Jeśli temat jest bez sensu, to proszę o usunięcie go.
Pozdrawiam

Edit. Wczoraj, tzn. 8.06 br. dostałem mojego netbooka. Po tygodniu z groszem, 7 dni roboczych. Wszystko zrobione "perfect", tylko trochę przeszkadzały mi naklejki na netbooku i zasilaczu, trzeba było poodrywać. Komp śmiga, jestem zadowolony. Dodatkowo przeczyścili mi kompa, więc mam znowu spokój. Polecam ten serwis, jeśli ktoś jest z Poznania i ma problem z Netbookiem/Laptopem to zawitajcie od razu do J-COM. Stronę można łatwo znaleźć w internecie.  :ok:
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 01:17:31 wysłana przez NikoPL »