SPV C500 po hard resecie angielskie menu!

  • 9 Odpowiedzi
  • 4198 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« dnia: Lipiec 14, 2010, 10:39:35 »
Witam mam pewien problem z spv c500 po hard resecie nie mam PL menu w language także nie ma więc trzeba je wgrać pomóżcie mi.Ewentualnie jeżeli założyła się blokada microsoftu też prosiłbym o pomoc  w celu usunięcia jej.Dodam że ponad 2 godzinki na tym forum szukałem podobnych tematów aby nie robić kolejnego jednak wszystko co znalazłem to linki już były nieaktualne.Więc proszę was o pomoc dodam że kartę pamięci mam 16mb

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2010, 17:43:45 »
Do zdjęcia blokady nie potrzebujesz aktualnych linków, wystarczy Regedit STG i poradnik, który jest na forum. Co do języka, sprawdzałeś w ustawieniach czy nie polskiego języka? Jeśli to spolszczenia raczej już nie znajdziesz, chyba że któryś z klubowiczów trzyma na dysku.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2010, 17:53:28 »
tak tak sprawdzałem niema w ustawieniach są inne a PL niema.Najlepsze by było spolszczenie a w ostateczności jakbym mógł cię prosić o jakiś soft,żeby był taki jak ten tylko w PL menu mogła by być też opcja z ustawieniem dzwonka mp3.Powiem ci że wolałbym mieć wszystko na tacy bo już raz wgrywalem do k550i softa a okazało się ze tam jest bodajże cid51 cid52 cid53 zależnie od roku wydania tego modelu i np jak do tel z cid51 wgrasz cid52 to jest martwy i tak było w moim przydaku-poprostu zamało nazbierałem info na ten temat.Dlatego teraz nie chcę coś poknocić z tym telefonem.Liczę na twoją pomoc                                                                                                                                                        OK czekam i odpowiedzi nie widzę spróbowałem wgrać według starych opisów i stoję na samym początku ponieważ "HKEY...LOCAL MACHINE->SECURITY->POLICIES->POLICIES zmieniasz ciąg 1001 na 1 i 1005 na 40." czyli mam rozumiec że ma być nazwa zmieniona na 0001 i 00040,robiłem tak i niestety po restarcie telefon w activesync jest w statusie połączony jednak niemogę wejść w niego co robię źle?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 19:08:03 wysłana przez slayergt »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:01:15 »
Nie nazwy tylko wartości masz zmienić ...

Ze spolszczeniem Ci nie pomogę. Jak powiedziałem, jeśli nie ma na forum aktywnego linku do takowego, to i raczej już polskiego języka nie odzyskasz, chyba, że znajdziesz klubowicza, który trzyma je na swoim komputerze.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2010, 11:28:33 »
ok poradziłem sobie,jednak teraz gdy otwieram spv services wyświetla sie jakas stronka, nigdzie niema takiej opcji "CID Tool(Alpha)" co mam zrobić? jak możesz sciągnij sobie ten spv services i zobacz o jaka stronke mi chodzi on zajmuje 72kb dodam ze telefon mnie niepyta o nic po uruchomieniu programu

Nie jestem pewien ale poszukałem w sieci i znalazłem program awizard i on ma w sobie odblokowanie cida więc kazałem mu odblokować,wyskoczyły jakieś failedy i errory i program dał komendę że cid mam odblokowany więc zacząłem robić wedle opisu telefon wyłączyłem przycisk kamery wcisnołem i podpiąłem do usb wyskoczył botloader klikam na ruskiego softa plik .exe i wyskakuje  komunikat  plik .... niejest prawidłową aplikacją systemu win32 co teraz? dodam że czytałem w innych poradnikach że tego softa ruskiego się wypakowuje jednak ja sciągnołem ich kilka i wyglądają jak normalna instalka na xp i nieda sie wypakowac
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2010, 22:46:16 wysłana przez slayergt »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2010, 13:00:44 »
SPV Services już od jakiegoś czasu nie działa.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2010, 08:47:31 »
to pomóż mi wgrać softa w inny sposób, bo niby mam unlock cid tak jak pisalem innym programem to zrobiłem ale niemoge uruchomić softa ruskiego .exe jak go otworzyc?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2010, 15:57:50 »
Poszukaj na xda-developers. Tam jest więcej osób, które korzystają ze starych smartphonów, więc może ktoś to rozpracował. Ja tego modelu nie mam, także nie mogę sprawdzić co jest nie tak. Chociaż zapewne pomogłoby gdybyś dał link do tego ROMu.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2010, 13:00:30 »
ok udało mi się mam pl menu i soft imate, a mam do ciebie pytanko chciałem używać tego telefonu jako modem do laptopa powiedział byś co mi jest potrzebne?bo na forum link stare i jeszcze chciałbym sobie skonfigurowac telefon w play,aha i jeszcze jedno pytanko czy jak teraz zrobię hard reset czy znów niebędę miał pl menu?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 11:06:13 wysłana przez slayergt »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C500 po hard resecie angielskie menu!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2010, 13:35:05 »
czy jak teraz zrobię hard reset czy znów niebędę miał pl menu?
Tak

ok udało mi się mam pl menu i soft imate, a mam do ciebie pytanko chciałem używać tego telefonu jako modem do laptopa powiedział byś co mi jest potrzebne?bo na forum link stare i jeszcze chciałbym sobie skonfigurowac telefon w play
W WM jest wbudowana aplikacja Internet Sharing. Jeśli jej nie masz to na xda-developers kilka razy publikowali CABy z tym programem.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+