SPV c500 Nie wlancza sie windows!!

  • 3 Odpowiedzi
  • 9956 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
SPV c500 Nie wlancza sie windows!!
« dnia: Wrzesień 30, 2007, 14:27:37 »
Kupilem na Allegro uzywanego spv c500, wlozylem swoja karte sim z plusa odpalam telefon wyskakuje zielony ekranik z napisem typhon pv/dvt i tak dalej tlustym drukiem iu build! test only! po chwili wlancza sie windows, ale nie prosi mnie o podanie pinu i w ogole nie wykrywa zadnej sieci wlozylem karte z orange dalej to samo. Mysle zrobie reset przeczytalem jak to sie robi ciach zrobilem jak cza i teraz w ogole sie nie wlancza windows wszytko staje w miejscu gdzie wyskauje napis test only itp. Pozniej doczytalem ze to windows 2005 i reset robi sie ijnaczej...
Problem jest teraz taki ze activesynic nie wykrywa mi tel jak jest podlonczony do kompa nie mam pojecia jak zainstlowac nowego windowsa i czy w ogole sie da. Mam karte minisd 2gb do tego tel ale nie mam w kompie czytnika kart. Prosze o pomoc o napisanie krok po kroku co mam zrobic.
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SPV c500 Nie wlancza sie windows!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2007, 16:39:22 »
jeśli kupiłeś go na allegro a sprzedający nie powiedział o tym, że sprzęt nie działa to domagaj się zwrotu pieniędzy...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline flywin

  • **
  • 197
Odp: SPV c500 Nie wlancza sie windows!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2007, 20:07:04 »
postepuj wdg tego :d

Cytuj
Powrót do WM2003SE
Jeśli WM5 wam się nie spodobał/znudził/wkurzył bugami, poniżej podaję opis powrotu.
Paradoksalnie, opis powrotu podany na stronie autora, w wielu wypadkach(także moim) nie działał.
W tej sytuacji zmuszony byłem sam odnaleźć sposób na ponowne ujrzenie WM2003SE w naszym telefonie.

Potrzebne:
Czytnik kart SD z możliwością zapisu
Karta pamięci o pojemności >64MB z adapterem do SD
http://rapidshare.com/files/48298404/backup.rar.html - obraz WM2003(ogromne podziękowania dla użytkownika marco3key z forum spv-developers) LINK ZAKTUALIZOWANY 11.08.2007
http://nah6.com/~itsme/itsutilsbin-20061103.zip - zestaw narzędzi do WM przygotowanych przez itsme

•   Zmień nazwę pliku backup.rar.rename na backup.rar
•   Rozpakuj plik
•   Skopuj plik orange.bin z archiwum na C:\
•   Skopiuj itsutilsbin-20061103.zip na C:\ i wypakuj do folderu itsutilsbin-20061103
•   Włóż czytnik kart z włożoną kartą do komputera i sformatuj
•   Z menu start wybierz Uruchom, wpisz cmd i wciśnij Enter
•   Wpisuj kolejno:
c:
cd c:\itsutilsbin-20061103
psdwrite f: c:\orange.bin  |||  w miejsce f: wstaw literę czytnika kart
•   Poczekaj aż się zakończy
•   Włóż kartę pamięci do telefonu, wyciągnij kabel z telefonu, przytrzymaj przycisk aparatu, po czym ponownie włóż kabel
•   Zaczekaj na pojawienie się na telefonie komunikatu: „read sd card image?”(lub coś podobnego) i błyskawicznie wciśnij przycisk obniżania głośności
•   Zaczekaj, aż zakończy się flashowanie(do 100%  )
•   Uruchom ponownie telefon
•   Wróć do punktu 3.Flashowanie i z jego pomocą wykonaj update


http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=56708.0

Odp: SPV c500 Nie wlancza sie windows!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2011, 23:12:23 »
Mam podobny problem z c500 ale jeszcze wiekszy ze znalezieniem obrazu wm2003,linki nieaktualne, prosze o pomoc moze ktos jeszcze ma namiary na ten obraz.