SPV C500 i brak synchronizacji

  • 1 Odpowiedzi
  • 3532 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV C500 i brak synchronizacji
« dnia: Grudzień 20, 2008, 17:18:09 »
Witam!
Od wczoraj probuje sciagnac blokade MS i simlocka z mojego C500, ale slabo mi to idzie. Niestety, ale wiekszosc linkow podanych w tematach na tym forum juz nie jest aktualna.
Znalazlem cos takiego http://www.spv-developers.com/forum/showthread.php?t=679 . Gosc pisze, ze dziala na C550, wiec sprobowalem na C500 i prawdopodobnie poszlo. Pisze prawdpodobnie, bo niby wszystko odblokowal, bylo napisane, ze poszlo dobrze, ale mam teraz problem. Po tym zabiegu ActiveSync widzi telefon, ale nie ma Synchronizacji.
Probowalem przeinstalowac ActiveSync 3.7 na nowszy - 4.5, ale ten pisze, ze w telefonie jest starsza wersja i nie chcial zaskoczyc, wiec wrocilem do 3.7, bo widac taka jest w telefonie, ale po reisntalacji dalej widzi telefon, pisze ze polaczony, ale nie ma synchronizacji.
Co z tym fantem zrobic ? Mam nadzieje, ze nie zje... telefonu... Tak to jest jak sie biore za cos o czym nie mam pojecia.
Z gory dzieki za jakies porady.

EDIT:

W tym temacie z linka ktos mial podobny problem:

"Hi!i think there is a bug in your tool.after copied it on to my phone i run it.so far was ok it entered in registry editor,done his job.then i want to synchronise my phone but didn't work.i reinstalled the activesync couple of times,i reinstalled windows on my pc,but noting.then i deleted the tool from the phone and edited the registry so that they look until the time in run the tool.then activesynk worked."

Tylko ze ja nie moge recznie wyedytowac rejestru, bo nie moge wgrac pliku regeditSTG.exe na SPV, bo mi prawdopodobnie nie pozwala wlasnie ta blokada Microsoftu, ktora chcialem usunac tym HTC Unlock costam i koło sie zamyka...

EDIT2:

Pieknie. Widze, ze sporo osob w tamtym temacie ma ten sam problem co ja. Tak to jest jak sie nie czyta wszyskiego. Po paru godzinach poszukiwan znalazlem ten plik, to juz nawet mi sie nie chcialo czytac co tam dalej pisza tylko odrazu wrzucilem i teraz mam...

EDIT3 - ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Posiedzialem posiedzialem i rozwiazalem problem. Napisze jak by ktos kiedys potrzebowal. No wiec aby ominac te wszystkie blokady MS i synchronizacje, wyciagamy karte z telefonu, wkladamy do jakiegos czytnika kart (u mnie drukarka) i sami kompiujemy potrzebne pliki (np. RegEdit), a nastepnie wkladamy karte z powrotem do telefonu. Tam juz mozemy spokojnie wszytko uruchamiac i edytowac Rejestr. Az mnie to smieszy jak ta blokade mozna łatwo ominac :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2008, 21:39:19 wysłana przez DziubekR6 »

*

Offline andrzej436

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 560  AM 6,7
Odp: SPV C500 i brak synchronizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 17:15:09 »
Mam taki problem:
Posiadam SPV C500 z simlockiem e IDEI, ale nie mogę zdjęć blokady ponieważ Windows Mobile nie widzi zawartości telefonu.
W takiej sytuacji nie mogę ingerować w jego zawartość.
Jak by ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem, byłbym wdzięczny.
saesze