simlock+blokada ms+c500

  • 5 Odpowiedzi
  • 3659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kaeso

  • 15
simlock+blokada ms+c500
« dnia: Listopad 27, 2005, 16:50:17 »
Witam!
Czy jest jakis sposób na zdjęcie simlocka z c500 uk mając aktywną blokadę ms? Pytanie można by odwrócic bo według mnie jest to zamknięte koło. Aplikacja z spv-developers dziala tylko na fonach z odblokowaną certyfikacją natomiast http://developer.orangews.com/orgspv/comdef.aspx mozna przeprowadzic tylko gdy mozliwe jest ustanowienie komunikacji telefonu z netem. Z zalozonym simlockiem jest to oczywiscie niemozliwe. Mam karte z orange uk tylko ze co dziwne nie ma ona przypisana zadnego numeru przez co nie laczy się z siecią. Pewnie ktos juz przez to przechodzil i ma dla mnie jakas rade... z góry dziekuje

simlock+blokada ms+c500
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2005, 17:27:28 »
połacz telefon z kompem i udostępnij połoczenie z netem przez kompa wtedy sdejmiesz blokade ms przez ta stronę ;)

*

Offline kaeso

  • 15
simlock+blokada ms+c500
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2005, 17:43:57 »
dzieki za odp.
Rozumiem ze musze udostepnic polaczenie w tym telefonie by lączyl sie z netem za posrednictwem komputera. Moge to zrobic karta orange uk (pozwala mi sie dostac do telefonu) tylko ze ona nie ma zadnego numeru a na tej stronie musze podac numer

simlock+blokada ms+c500
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2005, 18:26:54 »
Opis decertyfikacji http://www.modaco.com/INFO_Decert_SIM_Unlock_C550-t222786.html
Wymaga karty do uruchomienia tel (sprawdzone na SDA)

*

Offline kaeso

  • 15
simlock+blokada ms+c500
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2005, 18:46:30 »
heh... magia pdaclub... Caly dzien buszowalem  po necie a wystarczylo na pisac posta by samo sie wzielo i naprawilo.
wrzucilem karte orange uk polaczylem sie z kompem przez active sync odpalilem orange register ktore zainstalowalo mi sie w telefonie podczas którejś z prób usunięcia blokady ms i poprostu zdjalem to blokade, a potem simlocka przez spvservices. i juz
dzieki mjandy za trop pozdrowienia z poznania dla poznania

*

Offline wawrzekpl

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc tytn, diamond, fs loox t830, mio p550
Odp: simlock+blokada ms+c500
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:19:50 »
Stronka i program spv-developers services do sciagania sima z c500 nie działa, czy to koniec darmowego sciagania simlocka??