[ROM][PLK] WM 6.1 by Tommi - 033

  • 326 Odpowiedzi
  • 99494 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dylon

  • **
  • 120
  • Sprzęt: HTC Evo 3D, HTC HERO
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 31, 2008, 14:49:05 »
Pewnie w wediafire padla czesc serwerow. Po przekopiowaniu obu wersji do mojego konta, dalej problem jest pelna wersja.

p.s. Po dluzszej nieobecnosci (zatrzymalem sie na wersji 06) widze, ze jak zwykle Tommi odwala swietna robote. v018 sobie wczoraj wrzucilem i jak zwykle rom jest szybki (a biorac pod uwage "napakowanie" pelnej wersji i softu ktorego uzywam, jest zadziwiajace.)

A przy okazji spytam... dlaczego (za cholere) nie chce mi sie wyswietlic tray w homescreen++ (sprawdzilem dwie ostatnie ver.) ? A jak wtyczke przerzuce na secondtoday, tray wyswietlany jest prwidlowo...
--
Dylon
HTC Evo 3D: ROM: Yoda's ICS 8.0
HTC Hero ROM:Froyd Villain 1.7.2, HTC Trinity ROM: WM 6.1 PL by Tommi 0.32 RADIO: 1.56.70.11

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 31, 2008, 15:16:29 »
dlaczego (za cholere) nie chce mi sie wyswietlic tray w homescreen++ (sprawdzilem dwie ostatnie ver.) ? A jak wtyczke przerzuce na secondtoday, tray wyswietlany jest prwidlowo...
Jak masz problemy z trayem w HS++ to ustaw widok poziomy i później ponownie pionowy. U mnie tray wyświetla się prawidłowo :)

MediaFire już naprawiło problemy z serwerami i można już pobierać obie wersje romu :)
Zrobiłem mirrory na MegaUpload, oraz uaktualniłem screeny.

PS. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :!:  :party:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 14:32:58 wysłana przez tomme45i »

*

Offline pood181

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 01, 2009, 03:17:58 »
a jak nie amsz ochoty bawic sie w przelaczanie ekranu to zrob pasek dolny przez usuniecie nueNoBar 1.3 i wszystko bedzie gralo.

musisz skasowac caly klucz rejestru znajdujacy sie w  hkey_local_machine\services o nazwie nuenobar czy jakos tak...

pozdro w nowym roku  :party:
Phone: HTC Touch Pro 2
Radio: 4.49.25.91
Rom: Jackos S3 JackFULL 1.7.1 PLK

*

Offline dylon

  • **
  • 120
  • Sprzęt: HTC Evo 3D, HTC HERO
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 01, 2009, 17:00:27 »
Faktycznie zmiana orientacji ekranu zalatwia problem. :)
I niestety tak musi zostac, bo bardziej mi odpowiada wiecej miejsca na ekranie niz raz na "ruski rok" zmienic na moment ekran...

[EDIT]
v019 full.
Zauwazylem blad z todayagenda (1.5pl) - nie wyswietla zadan (za to wyswietla poprawnie spotkania i rocznice etc) (sprawdzilem dokladnie wszystkie opcje)
Stara wersja 1.1pl wyswietla wszystko poprawie.

Moze ktos potwierdzic czy to blad u mnie czy w romie?

tray hs++ dalej nie dziala po restarcie - trzeba stosowac sposob timmiego.

[/EDIT]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 20:59:49 wysłana przez dylon »
--
Dylon
HTC Evo 3D: ROM: Yoda's ICS 8.0
HTC Hero ROM:Froyd Villain 1.7.2, HTC Trinity ROM: WM 6.1 PL by Tommi 0.32 RADIO: 1.56.70.11

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:09:55 »
Zauwazylem blad z todayagenda (1.5pl) - nie wyswietla zadan
Wszystko wyświetla się tak jak należy, łącznie z zadaniami. Korzystam z TA na codzień i odrazu zauważyłbym jeśli byłby ten błąd ;)

tray hs++ dalej nie dziala po restarcie - trzeba stosowac sposob timmiego.
TTTM - Ten Typ Tak Ma. Jeżeli jest ukryta dolna belka to trzeba przełączać między widokami. Może być to wina bądź programu, który ukrywa dolną belkę lub samego HS++, nigdy nie zagłębiałem się w temat ;)
PS. Jeżeli masz aktywny FTouchSL to odrazu jest ustawiony gest do zmiany orientacji ekranu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 10:43:53 wysłana przez tomme45i »

Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 04, 2009, 14:24:09 »
Wgralem 19L ogolnie swietny rom dzieki tommie. Ale mam kilka pytan:

1. Co zrobic zeby aplikacja byla zamykana po tapnieciu na X a nie minimalizowana?
 (W wersji lite nie ma quick menu) Najchetniej bym chcial zeby to byla jakas edycja rejestru bo te wszystkie programiki gdzie sie rozwija menu po wcisnieciu X to mi jakos nie podchodza.

2. Wydaje mi sie ze sms delivery fix cos nie dziala poprawnie (telefon mam w plusie) jak biore  Menu ->narzedzie ->opcje->i tapam na sms/mms to przy zaznaczonej opcji ,,zadaj powiadomien o dostarczeniu" przychodza mi raporty z sieci a przy odznaczonej nic mi nie pojawia sie

3. Co zrobic zeby w kontaktach nie pojawialy sie te numery alarmowe gopru, wopru, strazy itd itp na poczatku. Poniewaz edytowalem rejestr w celu zeby w kontaktach byly widoczne od razu numery z karty sim("HKEY-CURRENT_USER/ControlPanel/Phone
"ShowSIM" = Dane:0   (z 0 zmienić wartość na 1 i działa)" -cytat z innego posta ), a pamietam ze jak mialem poloka 6.0 to nie pojawialy sie.



4. Wie ktos moze jak ustawic zeby pod przyciskiem odbierania rozmowy na sluchawce bluetooth mozna bylo ustawic uruchamianie jakiegos programu.

5.Chlopaki zrzucmy sie na sluchawke BT dla tommiego w kilka osob nie bedzie duzy wydatek a damy gest docenienia dla jego ciezkiej pracy. Mozemy zorganizowac taka akcje chetni proszeni o kontakt gg:3910641 skype:zebrox


Pozdrawiam zebrox
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 15:45:28 wysłana przez zebrox »

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 04, 2009, 16:34:31 »
1. Co zrobic zeby aplikacja byla zamykana po tapnieciu na X a nie minimalizowana?
 (W wersji lite nie ma quick menu) Najchetniej bym chcial zeby to byla jakas edycja rejestru bo te wszystkie programiki gdzie sie rozwija menu po wcisnieciu X to mi jakos nie podchodza.
Najlepiej do tego celu będzie się nadawał HTC X-Button 1.0. Niestety nie spotkałem się z samą modyfikacją rejestru.

2. Wydaje mi sie ze sms delivery fix cos nie dziala poprawnie (telefon mam w plusie) jak biore  Menu ->narzedzie ->opcje->i tapam na sms/mms to przy zaznaczonej opcji ,,zadaj powiadomien o dostarczeniu" przychodza mi raporty z sieci a przy odznaczonej nic mi nie pojawia sie
Dzięki SMS Delivery Receipt Fix są dostępne dodatkowe opcje w systemowych raportach doręczeń, więc jak zaznaczysz żadanie raportu to będziesz go miał, ale z dodatkowymi opcjami :)

3. Co zrobic zeby w kontaktach nie pojawialy sie te numery alarmowe gopru, wopru, strazy itd itp na poczatku. Poniewaz edytowalem rejestr w celu zeby w kontaktach byly widoczne od razu numery z karty sim("HKEY-CURRENT_USER/ControlPanel/Phone
"ShowSIM" = Dane:0   (z 0 zmienić wartość na 1 i działa)" -cytat z innego posta ), a pamietam ze jak mialem poloka 6.0 to nie pojawialy sie.
Mogłeś również do tego użyć Advanced Configuration Tool. Numery alarmowe są zapisane na karcie SIM, więc powinny się pojawiać, jeżeli masz ustawione pokazywanie kontaktów z SIM. Do edycji kontaktów SIM używaj Menedżera SIM.

4. Wie ktos moze jak ustawic zeby pod przyciskiem odbierania rozmowy na sluchawce bluetooth mozna bylo ustawic uruchamianie jakiegos programu.
Chyba istnieje taki program, ale nawet się nie zagłębiałem w temat ponieważ nie mam słuchawek BT, w związku z czym...

5.Chlopaki zrzucmy sie na sluchawke BT dla tommiego w kilka osob nie bedzie duzy wydatek a damy gest docenienia dla jego ciezkiej pracy.
Nie mam nic przeciwko, dzięki :)

Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:36:50 »
1. Co zrobic zeby aplikacja byla zamykana po tapnieciu na X a nie minimalizowana?
 (W wersji lite nie ma quick menu) Najchetniej bym chcial zeby to byla jakas edycja rejestru bo te wszystkie programiki gdzie sie rozwija menu po wcisnieciu X to mi jakos nie podchodza.
Najlepiej do tego celu będzie się nadawał HTC X-Button 1.0. Niestety nie spotkałem się z samą modyfikacją rejestru.

2. Wydaje mi sie ze sms delivery fix cos nie dziala poprawnie (telefon mam w plusie) jak biore  Menu ->narzedzie ->opcje->i tapam na sms/mms to przy zaznaczonej opcji ,,zadaj powiadomien o dostarczeniu" przychodza mi raporty z sieci a przy odznaczonej nic mi nie pojawia sie
Dzięki SMS Delivery Receipt Fix są dostępne dodatkowe opcje w systemowych raportach doręczeń, więc jak zaznaczysz żadanie raportu to będziesz go miał, ale z dodatkowymi opcjami :)

3. Co zrobic zeby w kontaktach nie pojawialy sie te numery alarmowe gopru, wopru, strazy itd itp na poczatku. Poniewaz edytowalem rejestr w celu zeby w kontaktach byly widoczne od razu numery z karty sim("HKEY-CURRENT_USER/ControlPanel/Phone
"ShowSIM" = Dane:0   (z 0 zmienić wartość na 1 i działa)" -cytat z innego posta ), a pamietam ze jak mialem poloka 6.0 to nie pojawialy sie.
Mogłeś również do tego użyć Advanced Configuration Tool. Numery alarmowe są zapisane na karcie SIM, więc powinny się pojawiać, jeżeli masz ustawione pokazywanie kontaktów z SIM. Do edycji kontaktów SIM używaj Menedżera SIM.

4. Wie ktos moze jak ustawic zeby pod przyciskiem odbierania rozmowy na sluchawce bluetooth mozna bylo ustawic uruchamianie jakiegos programu.
Chyba istnieje taki program, ale nawet się nie zagłębiałem w temat ponieważ nie mam słuchawek BT, w związku z czym...

5.Chlopaki zrzucmy sie na sluchawke BT dla tommiego w kilka osob nie bedzie duzy wydatek a damy gest docenienia dla jego ciezkiej pracy.
Nie mam nic przeciwko, dzięki :)
1.Dzieki
2. Wiem, wiem tylko teraz dopiero skminilem ze dziala on tylko do kontaktow zapisanych w pamieci telefonu a nie na karcie SIM a wszystkie kontakty mam zapisane na simie.
3.Menedzer sim ich nie pokazuje, a za nic sie nie da ich usunac bo sa klodka oznaczone. Dziwna sprawa bo sprawdzalem na innym telefonie z karta sim brana z tego samego okresu to mozna je wywalic i nie sa widoczne ale na trince i tak sa widoczne. Pewnie cos tam plus zabezpieczyl. Nie zaglebiajmy sie w to bo to malo wazne da sie z tym zyc.
4.Jak znajde cos sensownego napisze.
5.CZEKAM NA KONTAKT - tych ktorzy uzywaja romow i sa zadowoleni.

*

Offline Pako72

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Trinity
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 04, 2009, 22:06:20 »
Co do słuchaweczki dla Tommiego jestem za!! Należy się chłopakowi.
Używam obecnie od kilku dni 19L i jest miodzio. Przy moich szaleństwach 1 zawis to naprawdę mało ;).
Co do przypisywania klawiszy hmm też czegoś takiego szukam, taką opcję ma zdaje się SPB PocketPlus. Ale niestety jak dla mnie za dużo badziewia się z nim wgrywa...
Z tego co wiem klawisze w rejestrze siedzą w kluczu: HKLM\software\Microsoft\Shell\Keys\... i kolejne klucze wpisane sa w jako 40Cx... problem z identyfikacja bo u mnie są 40c1, 40c4 do 6 czyli opisane są tylko 4 klawisze...właściwie nie 4 tylko 2 + opcja "przytrzymaj".. hmm a co z pozostałymi w tym klawiszami na słuchawce??? Jeśli ma ktos na to metodę to proszę o sygnał.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 22:10:20 wysłana przez Pako72 »
Nie ma jak zapach napalmu o poranku....


Phone: HTC Trinity
Radio: 1.56.70.11
Rom: 033s by Tommi

*

Offline hanibal0

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, Samsung Omnia i900
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 14, 2009, 23:40:26 »
Panowie zachecam do zlozenia honorowego datku dla tommiego, chlopak naprawde sie napracowal, a w naszym interesie jest zeby poprawial bledy. Tez jestem zwolennikiem oprogramowania freewall ale od czasu do czasu skromny datek jestem w stanie wylozyc  :)

rzecz jasna nikogo nie zmuszam, tylko staram sie jakos odwdzieczyc tommiemu, zaoszczedzilem dzieki niemu naprawde sporo czasu, zawsze chetnie pomaga i wsumie bezinteresownie.
life is only one... live quickly and fuck everything.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 18, 2009, 19:41:34 »
Tommi, świetna robota, ostatnią wersję miałem tą z września i niezbyt mi pasowała, ta jest za to idealna :D Jednak ciągle czekam na WWE, w PL czasami potrafię się zgubić  :E
Jeszcze raz gratuluje świetnego romu :D

I mam nadzieje że nie pójdziesz za modą m2d, chyba z 10 romów testowałem i wniosek jest jeden, nasza maszynka jest niestety za słaba :(

*

Offline pood181

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 18, 2009, 20:18:54 »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=471072


tutaj masz wersje wwe ostatniego romu  :P
Phone: HTC Touch Pro 2
Radio: 4.49.25.91
Rom: Jackos S3 JackFULL 1.7.1 PLK

Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 20, 2009, 20:26:56 »
czy mógłbyś się podzielić instalką do
QuickMenu 2.8.410.1610 PL
używam wersji light :)  :D
HTC HD 2 HYPNOSIS V12
HTC Trinity WM6.1 PL - 033L by Tommi <<--(potrzebuje naprawy)

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 20, 2009, 22:01:27 »
czy mógłbyś się podzielić instalką do
QuickMenu 2.8.410.1610 PL
używam wersji light
Ok, zrobiłem dla was instalkę cab - patrz załącznik tego posta :) Miłego korzystania  B)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 17:23:07 wysłana przez tomme45i »

*

Offline pood181

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 24, 2009, 12:42:58 »
ja bym bardzo prosil o letter rocognizer'a, taki jaki jest np w romie karramby.
znalazlem cos podobnego bo tego ale pisze mi sie znacznie gorzej....jak by ktos mogl wrzucic to bede wdzieczny.
albo jak bys Tommi mogl to uwzglednic w romie potem tez bylo by fajnie.

pozdrawiam
Phone: HTC Touch Pro 2
Radio: 4.49.25.91
Rom: Jackos S3 JackFULL 1.7.1 PLK

*

flower

Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 24, 2009, 15:11:39 »
Mam taki problem, gdy chcę słuchać muzykę przez słuchawki stereo bluetooth, to mi się dźwięk zacina.
Szukałem na forum odpowiedzi, ale gdy dałem wartości takie jak napisane jest tutaj http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=55590.msg427308#msg427308 zresetowałem telefon i sparowałem na nowo słuchawki, to nadal dźwięk się zacinał.

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 24, 2009, 18:17:47 »
Mam taki problem, gdy chcę słuchać muzykę przez słuchawki stereo bluetooth, to mi się dźwięk zacina.
Szukałem na forum odpowiedzi, ale gdy dałem wartości takie jak napisane jest tutaj http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=55590.msg427308#msg427308 zresetowałem telefon i sparowałem na nowo słuchawki, to nadal dźwięk się zacinał.
Z ustawieniami Bitpool musisz poeksperymentować i znaleźć najlepiej odpowiadające dla Ciebie - jeszcze słuchawek BT stereo nie mam :P

PS. Wersja Lite gotowa do pobrania :proud:
Napisane: Styczeń 24, 2009, 16:24:53
ja bym bardzo prosil o letter rocognizer'a, taki jaki jest np w romie karramby.
znalazlem cos podobnego bo tego ale pisze mi sie znacznie gorzej....jak by ktos mogl wrzucic to bede wdzieczny.
Tak naprawdę to block recognizer i letter recognizer są w romie (bez skórek, ale są), tylko są ukryte. W załączniku cab z ustawieniami, dzięki którym oba recognizery będą widoczne.

*

Offline arturknez

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leoś
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 25, 2009, 01:10:54 »
Wgrałem przedwczoraj wersje 021s do swojej Trinki wcześniej uaktualniłem radio do wersji 1.56.70.11 .Mam dwie karty pamięci 2GB micro SD z którą nie ma problemów i 8 GB micro SDHC SanDisk która chodziła na WM 6.0  , a teraz po włożeniu karty mam komunikat  "Nie zainstalowano".Robiłem już SR  i HR i nic.Komunikat ten sam.Włożę 2GB i śmiga bez problemu.Czy ktoś ma jeszcze podobny problem ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 01:15:23 wysłana przez arturknez »
żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.....

*

Offline soolcio

  • 3
    • www.google.co.uk
  • Sprzęt: HTC Trinity, iPhone
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 25, 2009, 10:12:57 »
Goofy3
2. HTC Home nie wyświetla pogody (próbowałem paru wersji w cabie, ciągle to samo)

Mi normalnie działa pogoda, sprawdzałem używając zarówno Wifi jak i połączenia na active sync  na htc_home_2.1_by_mobi.cab
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 11:48:16 wysłana przez soolcio »

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 25, 2009, 11:32:50 »
Właśnie zainstalowałem wersję 21S i nie miałem jeszcze zbyt wiele czasu by się nim pobawić ale pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy to
znacznie powiększona wielkość Quick Menu, tzn odstępy między poszczczególnymi pozycjami na liście są znacznie większe no i generalnie wcale mi to do gustu nie przypadło, a jak jest dużo pozycji w podmenu to niepotrzebnie powiększa i dodaje podekran...

Czy jest możliwość by to jakoś zmniejszyć? Gdzieś może w adv config ale która opcja?
Panowie proszę was próbujcie czasem wejść w opcje QuickMenu... QuickMenu->Opcje->Widok->Wysokość menu

Mi się podoba to nowe QuickMenu, ale już parę razy mi się wykrzaczyło... Mieliście już jakieś problemy z nowym QM :?:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 11:41:47 wysłana przez tomme45i »

Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 28, 2009, 00:08:13 »
Polecam RUU dzięki któremu można wgrac ten rom z Visty dostępny na: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Trinity_WindowsVista
Troche się naszukałem żeby to rozwiązać (każdy inny rom wgrywal mi sie bez problemu) więc może komuś innemu również sie przyda.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 02, 2009, 12:20:01 »
pocketowy foxit jest tak szybki jak adobe na normalnym kompie
wlasnie sflaszowalem twoj rom i...
bangla,chyba nawet wszystko,ale,hmm
doinstalowalem "htc task menager" ktory kompletnie unieszkodliwil gorna belke...
przy nacisnieciu menu start odpalalo mi zegar...
wywalilem menagera i chyba jest ok...brak mi tego magicznego rozwiajnego z gornego prawegu menagera...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline wojt

  • ***
  • 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPVm700 - BlackBerry9900 - Transformer TF300TG
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 02, 2009, 17:06:07 »
moge jeszcze polecic "zoomboard"
najlepsza klawa jaka widzialem,troche wieksza od systemowej a po przytrzymaniu klawisza powieksza sie w przytrzymanym rejonie jeszcze bardziej...
poza tym jest bardzo dobrze dopracowana
http://rapidshare.com/files/114462484/sym-2747.rar.html
większe klawisze to duży plus, jednak brak jednoczesnego widoku literek i cyferek to jeszcze większy minus :(
Jak ja nie lubię tych forów :|

Life Is Hard And Brutal And Full Of Zasadzkas And Sometimes Gives You Kopa W Dupę
But Sometimes Gives You Friendship, Love And Somebody Kogo Lubisz Aż Do Bólu

*

Offline pood181

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 02, 2009, 17:10:26 »
doinstalowalem "htc task menager" ktory kompletnie unieszkodliwil gorna belke...
przy nacisnieciu menu start odpalalo mi zegar...
wywalilem menagera i chyba jest ok...brak mi tego magicznego rozwiajnego z gornego prawegu menagera...

Wszystkiemu winien jest neuNoBar, po jego usunieciu z rejestru kazda wersja HTC task manager'a dziala tak jak powinna.


Mam taka sugestie zeby dodac do romu cos rozpakowywujacego kazdy rodzaj archiwa (np. zip, rar). zipy daja sie rozpakowywac ale z rarami trzeba korzystac z komputera.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 19:56:58 wysłana przez pood181 »
Phone: HTC Touch Pro 2
Radio: 4.49.25.91
Rom: Jackos S3 JackFULL 1.7.1 PLK

*

Offline viwaldi

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC P3600
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 02, 2009, 20:49:21 »
kompletnie nic nie instaluje z dodatkow i nadal brak odswiezania ikony transfer/wifi
Podobny problem zgłaszał mi kiedyś gawel08, więc może niektóre typy trinek tak mają :?: Ciężko mi naprawić coś co u mnie nie występuje... Osoby które mają z tym problemy proszę, aby same poszukały rozwiązania i jeśli je znajdą, o napisanie tego rozwiązania tutaj.
Mogę wam nawet film nagrać, że nie mam tego problemu :S

hi
mam kolejny trop :D
wlozylem dp trinki karte PLAY i problem zniknal. odswieza sie bez najmniejszego zajakniecia. hr, sr nie robi na niej najmniejszego wrazenia. dziala i juz. po powrocie do simplusa znowu jest problem z odswiezaniem. przekladka na play i znowu jest OK. rom mam ostatni lihgt.
karta simplusa nie sprawia najmniejszych problemow w inych tel. natomiast playowa potrafila "mieszac" w systemie co prowadzilo do hr.
normalnie mnie zakrecilo...

pozdr
viwaldi
HTC P3600 Trinity

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 03, 2009, 13:17:54 »
zapomnialem dodac ze mam'' standard'' :grin:
generalnie jakby za szybko mi wysysa baterie...
w notatniku jest zbyt mala czulosc ekranu,trzeba strasznie przyciskac aby cos zapisac...
do rozpakow-mozna totalem ale on zawsze wywala blad...
jest polski pocket rar-akceptuje i zipy i rary-w clubowym dziale download
Napisane: Luty 03, 2009, 13:06:29
aha,najwazniejsze...
outlook to jak pobiera wiadomosci?
nie widze opcji ustawienia czestotliwosci- potrzebuje aby sam kipiszowal skrzynki minimum co dwie godziny
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 06, 2009, 23:57:38 »
outlook to jak pobiera wiadomosci?
nie widze opcji ustawienia czestotliwosci- potrzebuje aby sam kipiszowal skrzynki minimum co dwie godziny
Przy konfiguracji nowego konta masz możliwość ustawienia co jaki czas ma sprawdzać skrzynkę pocztową.
Co do notatnika, to przypuszczam że masz aktywny FTouchSL, a jeśli tak to dodaj notepad do listy wyjątków. W następnej wersji romu uwzględnie też tą aplikację na tej liście.
Napisane: Luty 03, 2009, 15:23:00
Przysiadłem do tłumaczenia Foxit Readera, więc wersja która będzie w romie będzie wersją PL :proud:
Napisane: Luty 03, 2009, 15:50:51
Wersja 023 Standard gotowa do pobrania :proud:
Changelog 023:
- powrót do sprawdzonego OS 5.2.20769 (Build 20769.1.4.5)
- naprawiony problem WM5torage
- usunięty: Adobe Reader 2.0
- aktualizacja: QuickMenu 2.8.414.1614 PL
- dodany: AdvancedNetwork 1.0.10.0 PL
- dodany: Foxit Reader 1.4 PL
- dodany: WiFiSettings 1.1.0.0 PL
- nowy splashscreen 3
- wiele innych zmian

Teraz by włączyć wifi można to zrobić przez tapnięcie na ikonę transmisji na górnej belce (G, E, 3G, H).
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 14:46:50 wysłana przez tomme45i »

*

Offline strefa510

  • *
  • 66
  • Sprzęt: Samsung i5700 Spica
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 07, 2009, 15:42:08 »
No to zasysam bo jeszcze przy 019 siedzę a w końcu za te Romy trzeba się trochą w królika doświadczalnego pobawić  :banan:
eee.. . co to ja miałem??? acha Ericsson a1018s, Siemens M50, SE T630, SE W810  HTC Trinity m700, Siemens M50(wielki powrót). Samsung i5700 Spica

*

Offline pood181

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 07, 2009, 23:56:20 »
poki co bomba, jeszcze wszystko nie wytestowane
Phone: HTC Touch Pro 2
Radio: 4.49.25.91
Rom: Jackos S3 JackFULL 1.7.1 PLK

*

Offline strefa510

  • *
  • 66
  • Sprzęt: Samsung i5700 Spica
Odp: [07.12.2008] WM 6.1 PLK by Tommi
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 08, 2009, 10:31:36 »
Nie wiem czy to ma związek z romem 023s ale w 019 gdy podczas urzywania wifi włączył mi się wygaszacz to połączenie z internetem resetowało się i tzeba było wszystkie okna odświeżać teraz ten problem znikną a ustawienia są te same. Od wczoraj wszystko ok bardzo podobają mi się te przerwy w menu między opcjami. Brawo
eee.. . co to ja miałem??? acha Ericsson a1018s, Siemens M50, SE T630, SE W810  HTC Trinity m700, Siemens M50(wielki powrót). Samsung i5700 Spica