Treo 680: to ma być Security?!!!

  • 3 Odpowiedzi
  • 12325 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Petriwoj

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser@Era & Treo 680
Treo 680: to ma być Security?!!!
« dnia: Styczeń 28, 2008, 02:39:44 »
Załamałem się. Kontakty oznaczone jako Private są niewidoczne, gdy przewijacie listę wszystkich kontaktów. Nie są też widoczne gdy chcecie je wyszukać funkcją Find. Normalne. Ale wystarczy, że będąc w Kontaktach wpiszecie pierwsze litery nazwy i już wyskakują rekordy Private.  :mad: Tak nigdy nie było! Jak można było zostawić taką furtkę?! Masakra.

Na http://blog.treonauts.com/2005/06/keeping_my_treo.html znalazłem program mSafe, ale pewnie wykorzystuje on systemowe zabezpieczenie. I kosztuje 20 baksów. Jest coś sprawdzonego, co eliminuje tego babola?

*
Na stronie Palma wyczytałem, że na problemy z Security może pomóc łata: Treo700p680SecurityInstaller.prc
Jednak przy próbie instalacji podaje mi info:
„Unable to copy file C:\Program Files\Palm\Add-on\ Treo700p680SecurityInstaller.prc”
Plik skopiowałem do katalogu Add-on, mimo że zawsze można było wskazać dowolną lokalizację plików instalcyjnych. I też nie działa. To samo dotyczy dowolnego pliku instalcyjnego *.prc. 
PS. Mam Vistę Home Premium @ hp Pavilion 6153. Palm Desktop 6.2.2
*
Aha, już wiem. Nie instaluję z poziomu PalmDesktop - Install, tylko PalmDesktop - HotSync Manager - File Installation - Start Install Tool. To po co przycisk Install w PalmDesktop? Nieważne.
Zainstalowałem Treo700p680SecurityInstaller.prc i znowu przeszedłem wymazywanie wszystkich danych z Treo. Niestety dalej widzę niektóre kontakty oznaczone Private po wpisaniu pierwszej litery nazwy kontaktu z poziomu Contacts w Treo. Troszkę tracę sympatię do tej ślicznej zabawki, zwłaszcza gdy widzę ją beznadziejnie zapętloną w kolejnych restartach.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 00:57:18 wysłana przez Petriwoj »
Pozdrowienia
Petriwoj
pen&paper > Nino300 (WinCE) > Palm m100 > P IIIC > T|T3  > LifeDrive† > T|T3  > Kaiser (WM6) > Treo 680 > back to Kaiser

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Treo 680: to ma być Security?!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2008, 19:53:35 »
osobiście uważam że tragedii nie ma z tym ukrywaniem, a przynajmniej kiedy chcemy zadzwonić do osoby ukrytej to jest ona łatwo dostępna - wystarczy wstukać początek nazwiska

*

Offline Petriwoj

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser@Era & Treo 680
Odp: Treo 680: to ma być Security?!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2008, 00:22:39 »
W moim Treo wpisujesz citi i wyskakują ci wszyskie szczegóły karty kredytowej citibanku. Wpisujesz Nordea i masz moją kartę z tego banku. Tragedii nie ma, to tylko pieniądze.
Pozdrowienia
Petriwoj
pen&paper > Nino300 (WinCE) > Palm m100 > P IIIC > T|T3  > LifeDrive† > T|T3  > Kaiser (WM6) > Treo 680 > back to Kaiser

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Treo 680: to ma być Security?!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2008, 10:52:53 »
no ale chyba kontakty nie do tego służą...