TREO 650 zasieg sieci

  • 3 Odpowiedzi
  • 12324 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TREO 650 zasieg sieci
« dnia: Kwiecień 10, 2009, 00:02:01 »
Witam,

Zakupilem ostatnio TREO 650 (nowy), moja radosc niestety nie trwala dlugo. Po wlozeniu karty sim telefon nie loguje sie do sieci. Mieszkam na wsi, ale jakos z zasiegiem nigdy tutaj problemow strasznych nie mialem. Zawsze telefony dzialaly bez problemu. Moje aktualne TREO 750 pokazuje praktycznie full na zasiegu a TREO 650 milczy jak zaklety. Przejechalem sie do malego miasteczka, wtedy wykryl sieci i nawet na chwile mnie zalogowal do sieci, ale aby to dzialalo musialbym chyba caly czas pod nadajnikiem stac. Kombinowalem juz ze zmiana oprogramowania, bylo 1,13 i jest 1,20, ale rzadnych efektow to nie dalo.

Powiedzcie szanowni forumowicze jak to jest z tym telefonem, czy to powinno bez problemow dzialac, czy moze tylko dziala w duzych miastach i do tego nie za daleko od nadajnika?


*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: TREO 650 zasieg sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2009, 00:09:30 »
Treo nie jest telefonem... Chociaż...
Z zasięgiem nie powinieneś mieć problemów. Ewidentnie coś jest nie tak. Sugeruję rozkręcenie i sprawdzenie stanu anteny.

*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: TREO 650 zasieg sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2009, 15:19:24 »
Zdecydowanie cos nie łaczy lub jest uszkodzone. Moja 680 bez antenki lapie zasieg nawet w garazu podziemnym, gdzie wiekszosc telefonow ma problemy.

Odp: TREO 650 zasieg sieci
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2009, 20:10:56 »
Mieliscie racje, uszkodzony gsm, przekladka z drugiego zalaatwila sprawe.
Musialem sie upewnic bo kupilem na allegro i sprzedawca mi tlumaczyl, ze ten typ tak ma...

Ale temat zalatwiony sprawa zamknieta.

Pozdrawiam Internista